04:23 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  272

  Televizijos kanalas "Game Show" skelbia pirmąjį kasmetinį elektroninio sporto turnyrą realaus ir virtualaus futbolo fanams su beveik šešių tūkstančių eurų pradiniu priziniu fondu

  VILNIUS, gruodžio 7 — Sputnik. Televizijos kanalas "Game Show" kartu su Olego Žuravsko labdaros fondu "Sozvezdije dobra" (Gėrio žvaigždynas) skelbia pirmąjį kasmetinį  FIFA 18  žaidimo turnyrą  "Strawberry Fields Cup 2017" su beveik šešių tūkstančių eurų pradiniu priziniu fondu.

  Varžybos vyks gruodžio 18-19 dienomis Vilniuje, jose dalyvaus kiber-atletai (taip vadinami profesionalūs kompiuterinių žaidimų žaidėjai) iš šešių Europos futbolo klubų: "Ajax", "Valencia","Kijevo "Dinamo", "Lokomotv", "Manchester City" ir "Roma". Renginio partneriai — Rusijos futbolo Premjer  lyga, futbolo klubas "Lokomotiv", Rusijos kiber-futbolo federacija ir televizijos kanalas "Motorsport TV".

  Turnyro metu bus renkamos lėšos socialiniam reabilitacijos centrui Rževe, kurio veikla skirta nepilnamečiams vaikams, paliktiems be tėvų globos, paremti. Centro auklėtiniai — tai paaugliai, atsidūrę sunkioje gyvenimo situacijoje.

  Labdaros turnyro žaidimai "Strawberry Fields Cup 2017" bus tiesiogiai transliuojami televizijos kanale "Game Show", "Game Show" paskyrose Twitch ir YouTube, o taip pat rungtynių partnerių tinklalapiuose. Planuojama, kad transliacijos vyks rusų ir anglų kalbomis. Rusijos žiūrovai galės stebėti turnyro rungtynes ​​su "Matč TV" futbolo komentatoriumi Romanu Nagučevu, tinklalapio Virtus.pro vyriausiuoju redaktoriumi Glebu Černiavskiu ir televizijos kanalo "Game Show"  vedėju Pavlu Skripko. 

  Pirmą varžybų dieną bus surengtos šou-rungtynės "FIFA 18" dalyvaujant Lietuvos futbolo veteranams. Transliacijose dalyvaus žinomi futbolininkai ir pramogų verslo žvaigždės, pasirodys reperis Noize MC. 

  Grupiniai turnyro žaidimai vyks žiedine sistema — visi dalyviai žais tarpusavyje. Keturi geriausi kiber-atletai pagal etapo rezultatus pateks į pusfinalius. Rungtynių finalas vyks gruodžio 19 dieną.

  Turnyro "Strawberry Fields Cup 2017" partneriai

  Olego Žuravsko labdaros fondas "Sozvezdije dobra" — tai neatlygintinės pagalbos labdaros organizacija, sukurta siekiant paremti jaunimo sportą, suteikti tikslinę pagalbą talentingams sportininkams, našlaičiams ir sudėtingose ​​gyvenimo situacijose atsidūrusiems vaikams.

  Rusijos futbolo Premjer lyga — tai organizacija, vienijanti aukščiausio diviziono Rusijos profesionalius futbolo klubus ir koordinuojanti Rusijos futbolo čempionatą.

  Rusijos kiber-futbolo federacija — tai visos Rusijos kibernetinio futbolo organizacija, kurios veikla skirta kibernetinio futbolo plėtrai ir populiarinimui Rusijoje.

  "Motorsport TV" — tai naujas televizijos kanalas apie gyvenimą dideliu greičiu, kuris yra pasaulinio tinklo "Motorsport Network" dalis. Kanalas pradėjo bandomąjį transliavimą lapkritį ir aktyviai veiks 2018 metų vasarį. Kanalo turinio bus skirtas ryškiausių ir didžiausių automobilių ir motociklų lenktynių transliavimui, nuosavų programų, susijusių su automobilių tematika, gamybai. Kanalo komanda atkreips dėmesį į "žaliasias technologijas" ir papasakos žiūrovams viską ne tik apie automobilius, bet ir apie visas transporto priemones su varikliu.

  Lažybų kontora "Lyga stavok" (Statymų lyga) — Rusijos lažybų kompanija, pagrindinė Rusijos futbolo čempionato partnerė.

  Dar šia tema

  "Sūduva" pirmą kartą laimėjo Lietuvos futbolo čempionatą
  Sporto apžvalga: juokingos futbolininkės ir Kasparo debiutas
  Tegai:
  elektroninio sporto turnyras, futbolas, FIFA 18, Strawberry Fields Cup 2017, Game Show, Vilnius

  Svarbiausios temos