20:40 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  44

  Nuo gruodžio 11 dienos pro Lukiškių aikštę pradės kursuoti Vilniaus miesto autobusai

  VILNIUS, gruodžio 10 — Sputnik. Nuo pirmadienio keičiama dalies viešojo transporto maršrutų eismo organizavimas ir eismo tvarkaraščiai, perspėja "Susisiekimo paslaugos".

  Nuo gruodžio 11 dienos 22-ojo Lazdynai-Oslo gatvė-Centras ir 52-ojo Tarandė-Ukmergės gatvė-Centras maršrutų autobusai vėl važiuos Lukiškių gatve, atitinkamai stos stotelėje Lukiškės. Atsižvelgiant į numatytus maršrutų trasų pakeitimus bus keičiami ir šių autobusų maršrutų eismo tvarkaraščiai.

  22-ojo Lazdynai-Oslo gatvė-Centras maršruto autobusai važiuos Tumo-Vaižganto gatve iki Kražių stotelės, toliau suks į Goštauto bei Vasario 16-osios gatves, ir Lukiškių gatve atvažiuos iki pradinės/galinės maršruto stotelės Lukiškės.

  22 autobuso maršruto trasa
  22 autobuso maršruto trasa

  52-ojo Centras-Ukmergės gatvė-Tarandė maršruto autobusai, važiuodami nuo Operos ir baleto teatro stotelės, suks į Vasario 16-osios bei Lukiškių gatves.

  52 autobuso maršruto trasa
  52 autobuso maršruto trasa

  43-iojo Justiniškės-Šeškinė-Žaliasis tiltas-Centras ir 56-ojo Centras-Konstitucijos prospektas —Šeškinė-Fabijoniškės maršrutų autobusai ir toliau važiuos įprastomis trasomis. Tačiau keisis šių maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai, taip užtikrinant autobusų važiavimo punktualumą.

  Bus keičiami ir 40-ojo Fabijoniškės- Stanevičiaus gatvė — Centras, 46-ojo Pašilaičiai- Goštauto gatvė-Centras bei 73-iojo Justiniškės-Centras-Naugarduko gatvė —Vilkpėdė maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai.

  Dar šia tema

  Siūloma didinti nuolaidą pravažiavimui politiniams kaliniams ir tremtiniams
  Vinius išbandys naują transporto rūšį – savaeigį automobilį
  Tegai:
  Lukiškės, autobusų stotelė, viešasis transportas, Vilnius

  Svarbiausios temos