12:21 2018 Lapkričio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1296
 • RUB76.3414
  Kauno Santakos parke atsirado Kalėdiniai papuošimai, nuotrauka iš įvykio vietos

  Kauno Santakos parke atsirado Kalėdiniai papuošimai

  © Photo: kaunas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (102)
  27 0 0

  Anksčiau kalėdinio miestelio ribos Kaune apsiribodavo Rotušės aikšte ir pilimi, tačiau šįmet buvo nuspręsta šventinę nuotaiką atnešti į Santakos parką

  VILNIUS, gruodžio 14 — Sputnik. Kauno senamiestyje esantį Santakos parką papuošė šviečiantys elniai, spindinčios žvaigždės, medžiuose nutūpę paukščiai ir girliandos, praneša miesto spaudos tarnyba.

  Centrinės miesto gatvės bei tiltai buvo papuoštos "šerkšno medeliais", žvaigždėmis, panašią gamtos tematiką nuspręsta išlaikyti ir Santakos parke, sukuriant žiemiškos pasakos įspūdį.Palei pėsčiųjų takus išsirikiavo aštuoni Kalėdų senelio elniai. Pasvajoti kiekvieną iš praeivių kviečia dvi didžiulės šiaurinės žvaigždės, kurių ryškus švytėjimas neabejotinai padės išpildyti sugalvotus norus.

  Medžiuose supasi beveik šimtas paukščių ir triskart tiek spindinčių "krištolinio lietaus" varveklių. Naujus šviestuvų stulpus padabino pusšimtis nuo upės atneštų šarmotų "bangų", o čia pat stūksančios Kauno pilies stogelius ir kontūrus išryškino daugiau kaip 3,7 km ilgio gelsvos šviesos girlianda su tūkstančiais švieselių.

  Šviesos instaliacijos įžiebiamos kasdien apie 16:00 kartu su visomis miesto gatvėmis. Priklausomai nuo oro sąlygų — saulėta, giedra ar apsiniaukus — kartais improvizuota kalėdinė pasaka čia sužiba ir kiek anksčiau. Kauniečiai ir miesto svečiai ja, kaip ir kitomis šventinėmis miesto puošmenomis, grožėsis iki sausio 7 dienos.

  Новогодние украшения в Каунасе
  Spindinti žvaigždė Santakos parke
  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (102)

  Dar šia tema

  Šventiškai apšviestas Kauno muzikinis teatras ir jo sodelis
  Tegai:
  Kalėdos, Kaunas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos