18:31 2018 Kovo 23
Vilnius+ 2°C
Tiesioginis eteris
  Antrankiai ir teisėjo plaktukas, archyvinė nuotrauka

  Kirgizijos pilietis įtariamas savo tautiečio nužudymu Lietuvoje

  Фотобанк
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  22 0 0

  Tolimųjų reisų vairuotojas konflikto metu dūrė kitam vairuotojui peiliu ir spruko iš šalies, tačiau buvo rastas Belgijoje ir atvežtas į Lietuvą, kur jam gresia iki 15 metų laisvės atėmimas

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Tolimųjų reisų vairuotojas Kirgizijos pilietis galimai konflikto metu nužudęs savo tautietį išvyko iš Lietuvos, tačiau buvo rastas ir atvežtas į Kauno apylinkės teismą, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Antrankiai, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Виталий Белоусов

  Tyrimo metu surinkti duomenys rodo, kad įtariamasis, kuris yra tolimųjų reisų krovininės transporto priemonės vairuotojas lapkričio pabaigoje būdamas jo tautiečio vairuojamo krovininio automobilio kabinoje, automobilių stovėjimo aikštelėje, kilus tarpusavio konfliktui, galimai vieną kartą dūrė peiliu tautiečiui į krūtinę, šis nuo padaryto sužalojimo mirė įvykio vietoje.

  Įtariamasis, kuris po galimai nusikalstamos veikos padarymo išvyko iš Lietuvos teritorijos, buvo paskelbtas paieškai ir Kauno pareigūnams operatyviai bendradarbiaujant su Belgijos Karalystės pareigūnais, suimtas tą pačią dieną, kuomet buvo išduotas Europos arešto orderis.

  Ketvirtadienį vakare įtariamasis buvo atvežtas į Lietuvą. Jam paskirtas suėmimas tris mėnesiaim.

  Apklausos metu įtariamasis neneigė įvykio laikotarpiu bendravęs ir laiką leidęs su nužudytuoju, tačiau neprisipažįsta padaręs nužudymą. Pasitvirtinus kaltinimams Kirgizijos pilietčiui gresia laisvės atėmimas nuo 7 iki 15 metų.

  Dar šia tema

  Kaunietis bus teisiamas už neįgalios motinos nužudymą
  Teisiamas liepsnose žmoną pražudęs ir savo namus sudeginęs vyras
  Šešiolika metų Prancūzijoje slapstęsis žudikas grąžintas į Lietuvą
  Tegai:
  tolimųjų reisų vairuotojai, nužudymas, Kirgizija, Belgija, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos