12:43 2020 Birželio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1250
 • RUB77.8132
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Medicina ir sveikata (344)
  360

  Kauno gyventojas, davęs 200 eurų dydžio kyšį gydytojui Kauno klinikose, kur gydėsi sunkiai serganti jo motina, nubaustas keturženkle bauda

  VILNIUS, gruodžio 15 — Sputnik. Kauno apylinkės teismas 41-erių kauniečiui skyrė 3 766 eurų baudą už tai, kad jis pasiūlė ir davė 200 eurų dydžio kyšį Kauno klinikų gydytojui anesteziologui-reanimatologui, praneša Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).

  Gydytojas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Кондратюк

  Kyšį gydytojui į chalato kišenę kaunietis įdėjo šių metų rugpjūčio 21 dieną atvykęs į Kauno klinikų Intensyvios terapijos klinikos Centrinės reanimacijos skyrių, kuriame buvo paguldyta sunkiai serganti jo motina.

  Kaltinamasis kaltu dėl duoto kyšio neprisipažino. Skundėsi, jog gydytojas melagingai jį apkaltino. Teisinosi, kad jis gydytoją matė pirmą kartą ir stovėjo nuo jo vieno metro atstumu. Teigė, jog pinigų gydytojui nesiūlė, nedavė ir neketino jo papirkti.

  Teismas, skirdamas bausmę, atsižvelgė į tai, kad vyras padarė apysunkį, tyčinį nusikaltimą, o jo kaltė buvo įrodyta liudytojų parodymais.

  Teismas pabrėžia, kad nors ši baudžiamoji byla išnagrinėta pagreitinto proceso tvarka, tačiau paskirta bausmė vienu trečdaliu nesumažinta, nes pilietis neprisipažino padaręs nusikaltimą.

  Teismo paskirtą bausmę kaunietis turės sumokėti per vienerius metus.

  Temos:
  Medicina ir sveikata (344)

  Dar šia tema

  Atsargiau su dovanomis gydytojams: net ir šakotis yra kyšis
  Sveikatos priežiūros įstaigos yra labiausiai korumpuotos Lietuvoje
  Tegai:
  gydytojai, kyšis, Kauno klinikos, Kaunas, Lietuva

  Svarbiausios temos