09:03 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  46

  24 kursantai (15 iš jų – merginos) šiandien davė priesaiką

  VILNIUS, gruodžio 19 — Sputnik. Šiandien priesaiką davė 24 Lietuvos policijos mokyklos kursantai, praneša Lietuvos policijos spaudos tarnyba.

  Priesaiką davė kursantai, kurie LPM mokosi pagal įvadinių mokymo kursų programą ir mokslus pradėjo lapkričio pradžioje, kiti kursantai iškilmingai prisiekė spalį.

  Būsimi pareigūnai prisiekė būti ištikimais Lietuvos Respublikai, gerbti ir vykdyti jos Konstituciją ir įstatymus, negailėti jėgų, ginant žmogaus teises, laisves, visuomenės ir valstybės interesus; sąžiningai atlikti pareigas ir visada saugoti gerą Lietuvos policijos mokyklos kursanto vardą.

  Po priesaikos žodžių kursantų atstovas priklaupė ant dešiniojo kelio ir pabučiavo mokyklos vėliavą bei garsiai ištarė "Tėvynės labui!".

  Po oficialios ceremonijos LPM viršininkas Algirdas Kaminskas pasveikino visus kursantus davus priesaiką.

  "Šiandien šventė visai LPM bendruomenei. Jūsų ištarta priesaika — tai ne paprasti žodžiai, o pažadas tarnauti žmonėms. Jūs dar nesate policijos pareigūnais, tačiau jau dabar turite jausti atsakomybę ir gerbti savo uniformą, profesiją, lai ši priesaika lydi jus visada", — kalbėjo LPM viršininkas.

  Jis kursantams palinkėjo gerai mokytis, pasisemti kuo daugiau profesinių žinių, kurios bus reikalingos nelengvame tarnybos kelyje.

  Dar šia tema

  Policininkas atleistas iš tarnybos dėl priekabiavimo prie nepilnametės
  Tegai:
  priesaka, Policijos departamentas

  Svarbiausios temos