15:16 2019 Gruodžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731
  Viza, archyvinė nuotrauka

  Lietuva Šengeno vizų išdavimui Baltarusijoje atsisako tarpininkų paslaugų

  © Sputnik /
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  48

  Išduodant Šengeno vizas Baltarusijoje atsisakoma komercinių tarpininkų paslaugų, todėl užsienio šalių piliečiai turės tiesiogiai kreiptis dėl vizos gavimo

  VILNIUS, gruodžio 22 — Sputnik. Nuo 2018 metų liepos 2 dienos Lietuvos vizų tarnybos Baltarusijos Respublikoje atsisako komercinių tarpininkų paslaugų, praneša Lietuvos užsienio reikalų ministerijos spaudos tarnyba.

  Šiuo žingsniu, vadovaujantis kitų Šengeno valstybių gerąja praktika, siekiama užtikrinti efektyvesnį ir skaidresnį Šengeno vizų paraiškų konsulinėse įstaigose priėmimą.

  Užsienio šalių piliečiai Baltarusijos Respublikoje dėl Šengeno vizos išdavimo ir toliau galės kreiptis tiesiogiai į Lietuvos diplomatines atstovybes ir konsulines įstaigas arba į Vizų centrus, su kuriais bendradarbiauja Lietuvos vizų tarnyba.

  Naujoji paraiškų priėmimo tvarka įsigalios nuo kitų metų liepos 2 dienos, tad tikimasi, kad Lietuvos ir užsienio turizmo organizatoriai turės pakankamai laiko prisiderinti prie šių pokyčių ir ieškos alternatyvių būdų skatinti atvykstamojo turizmo į Lietuvą plėtrą bei didesnį užsienio valstybių piliečių susidomėjimą Lietuva.

  Dar šia tema

  Sprendimai dėl Lietuvos vizos vėl priimami per 15 kalendorinių dienų
  Įtarimų keliantys užsieniečiai negalės įvažiuoti į Lietuvą 5 metus
  Rusijos gyventojai JAV vizoms gauti vyksta į Baltijos šalis
  Tegai:
  Šengeno viza, užsieniečiai, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos