15:29 2019 Liepos 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1223
 • RUB70.3975
  Bitkoinas, archyvinė nuotrauka

  Vilniuje galima nusipirkti žemės sklypą už bitkoinus

  © Flickr/ BTC Keychain
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  25610

  Kriptovaliutos manija apimė visą pasaulį, Lietuva neatsilieka ir jau šiuo metu sostinėje galima įsigyti žemės sklypą už bitkoinus

  VILNIUS, gruodžio 22 — Sputnik. Sostinėje startuoja sklypų pardavimai už bitkoinus, praneša portalas madeinvilnius.lt.

  Jau parduoti pirmieji Tesla bei Lamborghini automobiliai už bitkoinus. Kripto valiutų pionieriai už virtualią valiutą perka ne tik automobilius, bet ir butus, namus, keliones ir kitus brangius pirkinius. Šiandieniniame idėjų ir progreso pasaulyje, bitkoinai ir kitos kriptovaliutos įgauna naują prasmę.

  Bitkoinų vizija suteikė visuomenei naujas investavimo galimybes ir ypač dideliu greičiu transformuoja įvairiausias gyvenimo sritis.

  Netoli Vilniaus statomame ekologiškame "Aurių" miestelyje galima įsigyti žemės sklypą atsiskaitant už jį bitkoinais ar kita kriptovaliuta.

  "Tai unikali galimybė žmonėms, norintiems turimą kriptovaliutų kapitalą iškeisti į nekilnojamą turtą ir įeiti į istoriją, pirmą kartą Lietuvoje sudalyvavus tokiame projekte", — rašome pranešime.

  Spalį Lietuvos bankas skelbė, kad finansinės paslaugos turi būti aiškiai atskirtos nuo veiklos, susijusios su virtualiosiomis valiutomis. O tai reiškia, kad bankai negali vykdyti finansinių operacijų su bet kokia kriptovaliuta.

  Finansų rinkos dalyviai, kurie teiks finansines paslaugas klientams, platinantiems virtualiąją valiutą ar kitaip su ja susijusiems, turės užtikrinti, kad būtų griežtai laikomasi pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos reikalavimų.

  Dar šia tema

  Bitkoinas atnaujino istorinį rekordą, viršijęs 4 tūkst dolerių
  Kas trukdo kriptovaliutoms plisti Lietuvoje?
  Rusijoje norima įvesti nacionalinę kriptovaliutą
  Tegai:
  bitkoinas, kriptovaliuta, žemės sklypas, Vilnius

  Svarbiausios temos