01:59 2019 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1362
 • RUB75.4270
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  101 0 0

  Profsąjungų rūmai kviečia sutikti Naujuosius su Psytrance, Techno, Dub Techno, Disco bei Funk muzika "Trancendental Temple 2018" renginio metu

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Paskutinę 2017 naktį ir pirmą 2018 rytą Profsąjungų rūmai taps šviečiančia šokio šventykla, praneša madeinvilnius.lt.

  Trijose erdvėse įsikurs Alternative, Psytrance, Techno — Dub-techno ir Disco — Funk 12 valandų nenutrūkstami šokių ritmai, kuriuos generuos ne tik lietuviškas disko šokėjų desantas, bet ir sunkiasvoris DJ "importas" iš užsienio.

  Profsąjungų rūmai yra ta vieta Vilniaus miesto centre, kur įmanomas tikrai didelis renginys. O tikrai dideliam renginiui reikia dar daugiau dekoracijų ir papildomų pramogų. Vien Techno erdvės Kolonų salėje dekoracijų plotas sieks net 16 kvadratinių metrų, o 25 metrų ilgio pagrindinė Psytrance erdvė turėtų sušvisti dar neregėtom spalvom ir vaizdiniais. Organizatoriams Trancendental Spirit, Temple of Magic ir Goatrance.lt su dekoracijomis talkina talentingi dekoratoriai Symmetric Vibe ir Eclectic Tribe.  

  Šalia šokio erdvių bus galima pasivaišinti "Chai-shop" skanumynais, karštais sumuštiniais, atsigaivinti bare ar pasidailinti "body-painting" veikloje.

  Daugiau informacijos apie renginio programą galima rasti organizatorių Facebook paskyroje. Bilietų kaina nuo 8 eurų.

  Organizatoriai renginio dalyviaims linki puikios nakties ir įeiti į 2018 metus kitokiais, atsigavusiais, linksmesniais ir drąsesniais, kad 2018 būtų sviestu patepti ir idėjų pripildyti.

  Dar šia tema

  Kalėdų šventės Vilniuje
  Gigantiški šiaudiniai sodai nušvis Šventaragio slėnyje Vilniuje
  Jau veikia Kalėdinis dizaino skveras — patogiausia vieta rasti dovanų
  Tegai:
  šokių muzika, Profsąjungų rūmai, Trancendental Temple 2018, Naujieji metai, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos