22:08 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (322)
  93

  Panemunės kelio poste dažnu svečiu tapusiam plėšrūnui pareigūnai nusprendė išrinkti vardą ir teiraujasi socialinių tinklų vartotojų idėjų

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. Gruodžio pradžioje Panemunės kelio posto muitinės pareigūnai pasidalino vaizdo įrašu, kaip Panemunės kelio poste "patruliuoja" lapė.

  Kalėdų išvakarėse plėšrūnas su malonumu vaišinosi muitininkų skanėstais.

  "Antroji Kalėdų diena. Mūsų lapė ir vėl tarnyboje. Panemunės kelio posto pareigūnai šaukia ir kalbina ją gražiausiais žodžiais, bet atėjo laikas išrinkti jai tikrą vardą", — parašė pareigūnai savo Facebook paskyroje. 

  Muitininkai pakvietė komentaruose rašyti, kaip turėtų pavadinti šią lapę, o gruodžio 31 dieną jie pažadėjo išrinkti vardą ir apdovanoti Lietuvos muitinės suvenyrais jo autorių.

  Žmonės aktyviai palaikė muitininkų pasiūlymą, Facebook paskyroje jau beveik 250 vardų pasiūlymų.

  Tarp variantų, pasiūlytų socialinių tinklų vartotojų, yra ir apibūdinančios šio gyvūno būdą bei išvaizdą, pavyzdžiui Gudrutė, Ugnelė, Rudoji, Rudasnapė, Rudnosiukė, bet daugiausia variantų susiję su muitinės tarnybos kasdienybe: Kontrabanda, Rudoji apsauga, Deklaracija, Šlagbaumas, Kontra, Patrulė, Lapė — Kanapė, Agentė 007, Panelė pareigūnė ir daugelis kitų. Vienas iš socialinių tinklų vartotojų spėja, kad tai gali būti patinas, nes yra stambesnis, ir siūlo vadinti Akcizas arba Muitas.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (322)

  Dar šia tema

  Artėja Kalėdos: elnias Rudolfas ateina į Lietuvą
  Ir vėl pasienyje pastebėti "šnipukai" — sieną kirto 14 šernų
  Briedis persikėlė iš Baltarusijos į Lietuvą peršokęs tvorą
  Tegai:
  lapė, socialiniai tinklai, Lietuvos muitinė, Lietuva

  Svarbiausios temos