04:11 2019 Gruodžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1174
 • RUB69.9930
  LADA Vesta Vokietijoje, archyvinė nuotrauka

  ES šalyse "LADA" mašinų pardavimas išaugo 40%

  Пресс-центр ПАО "АВТОВАЗ"
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  588

  Didžiausias pardavimų skaičius užfiksuotas lapkričio mėnesį; per metus ES valstybių-narių teritorijose parduota 4,7 tūkstančių Rusijos gamintojo automobilių

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Europos Sąjungoje "LADA" automobilių pardavimas išaugo 40%, praneša analitikos agentūra "Autostat".

  Šių metų lapkritį ES šalių teritorijose buvo parduoti 464 nauji Rusijos automobilių pramonės automobiliai. Šis skaičius yra 39,8% didesnis nei tuo pačiu laikotarpiu 2016 metais.

  "Autostat" duomenimis, teigiama pardavimų dinamika tęsiasi šeštą mėnesį iš eilės. Nepaisant to, "LADA" automobilių pardavimo apimtys ES šalyse kol kas išlieka žemos. Iš viso šiemet  parduota 4,7 tūkstančių Rusijos automobilių gamintojo mašinų, tai yra, 30,7% daugiau nei praėjusiais metais.

  "LADA" automobilių pardavimų apimtys Europoje yra sugretinami su bendrais "Bentley", "Bugatti" ir "Lamborghini" pardavimų rodikliais.

  Agentūros analitikai teigia, kad šio prekės ženklo automobilių pardavimo ES augimas yra susijęs su "Vesta" sedano rinkoje pasirodymu. Šio modelio pardavimai anksčiau startavo tokiose šalyse kaip Austrija, Bulgarija, Vengrija, Vokietija ir Lietuva.

  Dar šia tema

  Seimas atvėrė kelią savivaldžiams automobiliams
  "Regitra" įspėja: iš Vokietijos plūstelėjo automobilių, pripažintų atliekomis
  Automobiliai su suklastota rida nebus priimami techninei apžiūrai
  Pirmą kartą Lietuvoje naudotų automobilių amžius pasiekė beveik 12 metų
  Tegai:
  apimtys, automobiliai, Europos Sąjunga, Rusija

  Svarbiausios temos