04:23 2021 Balandžio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.2051
 • RUB92.2786
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (400)
  16

  Neblaivus Kybartų gyventojas gulėjo ant geležinkelių bėgių vietoje, kur geležinkeliu vyksta intensyvus eismas, ir ant automobilių kelio važiuojamosios dalies

  VILNIUS, gruodžio 28 — Sputnik. Pasieniečiai užkirto kelią didelei nelaimei — nuo geležinkelių bėgių Kybartuose nukėlė ant jų gulėjusį vietinį neblaivų gyventoją, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

  Apie vidurnaktį iš pirmosios Kalėdų dienos, pirmadienio, į antrąją, antradienį, VSAT Pagėgių rinktinės  Kybartų užkardos pasieniečiai gavo skubų pranešimą. Būta žinių, kad Kybartų mieste, Gedimino gatvėje  esančioje  geležinkelio pervažoje, ant bėgių guli žmogus.  Net ir tamsiu paros metu traukinių, ypač krovininių, ar pavienių lokomotyvų eismas čia gana intensyvus.

  Kybartų užkardos pasieniečiai skubiai nuvyko į šią vietą (nuotraukoje) ir ant bėgių rado gulintį neblaivų vyrą.  Geležinkelis šioje vietoje eina per automobilių kelią, todėl žmogus galėjo patekti ne tik po sąstatu, bet ir po pravažiuojančia mašina. Paaiškėjo, kad tai buvo 52-ejų Kybartų gyventojas.

  VSAT pareigūnai jį pakėlė nuo žemės ir pargabeno į namus.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (400)
  Tegai:
  geležinkelių bėgiai, Kalėdos, Kybartai, Lietuva

  Svarbiausios temos