07:38 2018 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
  Traukiniai, archyvinė nuotrauka

  "Lietuvos geležinkeliai" veš keleivius iš Klaipėdos į Sovetską

  © Lietuvos geležinkeliai
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (72)
  12210

  Pirmieji reisai, kurie numatomi sausio 5 bei 7 dienomis, yra bandomieji ir nuo jų rezultatų priklausys, ar ateityje atsiras reguliarūs maršrutai

  VILNIUS, gruodžio 30 — Sputnik. Sausio 5-7 dienomis "Lietuvos geležinkeliai" išbandys naują traukinių maršrutą Klaipėda-Sovetskas-Klaipėda, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

  Anot bendrovės generalinio direktoriaus pavaduotojo, Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, reguliarus maršrutas galėtų būti patrauklus keliautojams iš Lietuvos, ieškantiems pramogų savaitgaliais.

  Jis tap pat pridūrė, kad kitas metais "Lietuvos geležinkeliai" pristatys ne vieną naują tarptautinį maršrutą — vienas jų į Daugpilį.  

  "Keliaujantiems į užsienį traukiniai yra itin patraukli transporto priemonė ne tik dėl komforto, bet ir todėl, kad nereikia stovėti spūstyse prie pasienio patikros punktų", — pasakoja Baužys.

  Šiuolaikiški traukiniai yra puikiai pritaikyti ilgesnėms kelionėms: keleiviai turi galimybes patogiai įkrauti mobiliuosius įrenginius, vežtis didesnį bagažą, vežimėlius ar dviračius specialiai tam įrengtuose laikikliuose, o kelionės metu — naudotis nemokamu bevieliu internetu.

  Ekonominės klasės bilietas maršrutu Klaipėda-Sovetskas kainuos 15 eurų, verslo klasės — 20 eurų. Į verslo klasės bilieto kainą įskaičiuoti užkandžiai ir gėrimai. Ekonominės klasės keleiviai jų visos kelionės metu įsigyti galės už papildomą mokestį. Kelionė truks apie 2 valandas.

  Atvykę į Sovetską lietuviai, persėdę į kitą traukinį, galės pasiekti Kaliningradą. Pirmieji reisai yra bandomieji ir nuo jų rezultatų priklausys, ar ateityje atsiras reguliarūs maršrutai. 

  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (72)

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkelių" nuostolį pakeitė 12 mln eurų pelnas
  "Lietuvos geležinkeliai" taiko 30% nuolaidą moksleiviams nuo 10 metų
  Seimo komitetas aiškinsis, kodėl "Lietuvos geležinkeliuose" įdiegta rusiška sistema
  "Lietuvos geležinkeliai" – krovinių gabenimo lyderis Baltijos šalyse
  "Lietuvos geležinkeliai" kariuomenei atgabens iš Vokietijos 145 šarvuočius
  Tegai:
  maršrutas, Lietuvos geležinkeliai, Sovetskas, Klaipėda
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos