15:34 2019 Lapkričio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1091
 • RUB70.6406
  Kalėdinis projektas Šeimos pasaka, nuotrauka iš įvykio vietos

  Daugiau nei 10 tūkst vilniečių patyrė Kalėdų istorijų skaitymo džiaugsmą

  © Photo: Vilniaus miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (128)
  1110

  Vilniuje Katedros aikštėje baigėsi kalėdinis projektas "Šeimos pasaka", kurio metu vilniečiai ir miesto svečiai su savo mažosiomis atžalomis buvo kviečiami jaukiai praleisti pusvalandį, nemokamai pasiklausyti pačių įdomiausių pasakų

  VILNIUS, gruodžio 31 — Sputnik. Gruodžio 28 dieną vyko paskutiniai keturias savaites trukusio gražaus ir prasmingo kalėdinio projekto "Šeimos pasaka" skaitymai Katedros aikštėje, kurie sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo ir palaikymo, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

  Šalia Kalėdų miestelio Katedros aikštėje įsikūrusiame išskirtine šventine nuotaika spinduliuojančiame stikliniame kupole nuo gruodžio 5 dienos iki gruodžio 28 dienos įvyko 430 skaitymo seansų ir apsilankė beveik 13 tūkstančių įvairaus amžiaus lankytojų. 

  Čia vilniečiai ir miesto svečiai su savo mažosiomis atžalomis buvo kviečiami jaukiai praleisti pusvalandį, nemokamai pasiklausyti pačių įdomiausių Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos specialistų ir ekspertų atrinktų pasakų bei literatūrinių kūrinių ištraukų vaikams ir jaunimui ir patirti Kalėdų istorijų skaitymo džiaugsmą. 

  Projekte dalyvavo ir vakarinių skaitymo seansų metu vaikams skaitė Bernadeta Lukošiūtė, Ričardas Doveika, Marijus Žiedas, Dainius Adomaitis, Kęstutis Kasparavičius, Gražina Kadžytė, Renata Šerelytė, Ilona Balsytė, Vytautas Rašimas, Birutė Marcinkevičiūtė, Gediminas Storpirštis, Vaida Genytė, Vytautas V. Landsbergis, Asta Stašaitytė, Jurga Šeduikytė, Andrius Tapinas, Redita Dominaitytė, Beata Nicholson, Džiugas Siaurusaitis, Nelė Savičenko ir kiti.

  Skaitymuose apsilankė daugybė ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų vaikų, vaikų globos namų ir dienos centrų auklėtinių, kurčiųjų grupių. 

  Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos kultūros ministerija ir Vilniaus miesto savivaldybė. 

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (128)

  Dar šia tema

  Katedros aikštėje prasidėjo pasakų skaitymai
  Kalėdos Vilniuje 2017
  Kalėdos Vilniuje
  Tegai:
  "Šeimos pasaka", Kalėdos, Katedros aikštė, Vilnius

  Svarbiausios temos