09:10 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  28-metų krepšininkas iš Lietuvos Mindaugas Kuzminskas pradėjo šį sezoną NBA klube "New York Knicks", bet 2017 metų pabaigoje nusprendė tęsti savo karjerą Milano "Olympia"

  VILNIUS, sausio 2 — Sputnik. Krepšininkas Mindaugas Kuzminskas 2017-ųjų pabaigoje apsisprendė, kur tęs savo karjerą, praneša "La Gazzetta Dello Sport".

  Kuzminskas pradėjo šį sezoną NBA klubo "New York Knicks" sudėtyje, bet treneriai nesuteikdavo jam galimybės žaisti — lietuvis išėjo į aikštelę tik vieną kartą, tuo metu kai 2016/17 reguliariajame sezone puolėjo sąskaitoje buvo 68 rungtynės, kuriose jus vidutiniškai pelnė 6,3 taškus, atkovodavo 1,9 kamuolius ir atlikdavo po 1 perdavimą.

  Mindaugas tikėjosi likti NBA, bet nei su vienu pasaulio stipriausios krepšinio lygos klubu pasiekti susitarimo taip ir nepavyko. Dabar Kuzminskas grįžta į Europą, kur turi prisijungti prie Milano "Olympia". Italijos klubo vadovybė yra pasirengusi pasirašyti sutartį iki 2019-ųjų vasaros. Be to, krepšininkui bus suteikta galimybė nutraukti susitarimą artėjančią vasarą, jei atsiras galimybė grįžti į NBA.

  Taip pat pranešama, kad be "Olympia" į Kuzminską pretendavo turkų "Anadolu Efes". Abu šie klubai dabar yra ULEB Eurolygos turnyrinės lentelės pabaigoje, turėdamos po keturias pergales 15 runynių. Be Kuzminsko Milano klube jau yra žaidėjų ir Baltijos šalių — tai tautiečiai Mantas Kalnietis ir Artūras Gudaitis, bei latvis Dairis Bertans.    

  Dar šia tema

  Naujos "Žalgirio" sėkmės liudytojais tapo 15,5 tūkst žiūrovų Kaune
  "Žalgiris" — nugalėtojas, pastiprinimas iš NBA, fanai išperka visus bilietus
  Naujas NBA sezonas ir Baltijos šalių penketukas
  Lietuviai nugalėjo kosoviečius antroje krepšinio rungtynių pusėje
  LKL pirmoji pasaulyje pasirašė sutartį su Kinijos krepšinio asociacija
  Tegai:
  krepšinis, NBA, Mindaugas Kuzminskas

  Svarbiausios temos