22:48 2020 Rugpjūčio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  337

  Sąrašas sudarytas iš daugiau nei trijų tūkstančių vardų, tačiau prieigą prie didžiosios bazės dalies turi tik teisėsaugos pareigūnai

  VILNIUS, sausio 3 — Sputnik. Vardai, nuotraukos, gyvenamųjų vietų adresai ir kiti pedofilų ir prievartautojų asmeniniai dumenys viešai paskelbti Lenkijoje, praneša RIA Novosti.

  Sąrašas paskelbtas asmenų, įvykdžiusių seksualinius nusikaltimus, registre. Iš viso paskelbti 768 asmenų duomenys. Daugiausiai pedofilai, nepilnamečių prievartautojai bei asmenys, kurie apkaltinti išžaginimu.

  Šie asmenys privalo pastoviai perspėti policiją apie savo gyvenamosios vietos keitimą. Dar viena duomenų bazės dalis, kurią gali pasiekti tik teisėsaugos pareigūnai, apima 2614 vardų.

  Švietimo srities bei vaikų švenčių organizatorių atstovai privalo kiekvieną naują darbuotoją patikrinti šioje bazėje. Už reikalavimų nesilaikymą gresia ne tik baudos, bet ir areštas arba laisvės apribojimas.

  Lenkijos teisėsaugos ministras pabrėžia, kad išėjęs iš kalėjimo, nusikaltėlis bus pastoviai kontroliuojamas, nes visi aplinkiniai žinos, kas gyvena šalia jų.

  Dar šia tema

  Už nepilnametės išžaginimą — lygtinė bausmė
  Policininkas atleistas iš tarnybos dėl priekabiavimo prie nepilnametės
  Paauglys seksualiai prievartavo socialinių globos namų auklėtinius
  Tegai:
  seksualinė prievarta internete, seksualiniai nusikaltimai prieš vaikus, Lenkija

  Svarbiausios temos