03:59 2020 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1444
 • RUB81.0468
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  441

  Trečiadienio vakarą Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas, kuriame buvo Bolų krepšininkų šeima

  VILNIUS, sausio 4 — Sputnik. Apie šeimynėlės atvykimą pradėta kalbėti dar prieš tris savaites, ir štai Lavaras Bolas su savo sūnumis atvyko į Lietuvą.

  Kaip anksčiau pranešta, Bolo sūnūs— 16-metis LaMelo ir 19-metis LiAngelo — sudarė su Prienų klubu "Vytautas" sutartis, pagal kurias žais šioje komandoje Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate  ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iki sezono pabaigos.

  ​Kuo šie žmonės įdomūs Lietuvai? Epatažas — tikriausiai pagrindinis šeimos galvos užsiėmimas.

  Bolas-vyresnysis yra gana gerai žinoma žiniasklaidai ir skandalinga persona JAV. Jis taip pat yra vienas iš BBB (Big Baller Brand) prekės ženklo savininkų, jo vyriausias sūnus — Lonzo Bolas — vienas iš NBA klubo "Los Angeles Lakers" lyderių, o visai neseniai per Kalėdas jis padovanojo tėvams "Rolls-Royce".

  Rugpjūčio mėnesį Facebook pasirodė pirmasis realybės šou "Ball In The Family" epizodas, kuriame dalyvauja visa šeimynėlė. Šou iškart tapo populiarus ir dabar filmuojami kiti siužetai. Beje, šios programos komanda (apie 20 žmonių) taip pat atvyko į Lietuvą ir kol kas ketina įsikurti Kaune.

  O Bolai iš Vilniaus oro uosto iškart nuvežti į Birštoną ir apgyvendinti vietiniame SPA viešbutyje "Vytautas Mineral". Lavaras neslėpė savo nustebimo dėl tokio priėmimo, ir liko labai patenkintas Lietuvos svetingumu.

  Kadangi Birštonas yra visai arti Prienų, Bolai gyvens "Vytautas Mineral SPA". Penktadienį planuojama spaudos konferencija dalyvaujant sūnums ir pirmosios rungtynės "Vytauto" sudėtyje, kaip planuojama, jie žais sausio 9 dieną prieš Minsko "Cmoki".

  Kaip ilgai tęsis Bolų romanas su Lietuvos krepšiniu, parodys laikas. Bet kokiu atveju, pagal šalių pasirašyto susitarimo sąlygas, po mėnesio jis gali būti nutrauktas. Na, jei kažkam kažkas nepatiks.

  Kalbant apie klubą, pastaruoju metu "Vytautas" išgyvena krizę: nuo to laiko, kai naujiena apie Bolų sutartį su klubu tapo žinoma, komanda sužaidė šešias rungtynėse ​​ir visas pralaimėjo.

  Nacionaliniame čempionate su 4 pergalėmis iš 17 susitikimų klubas iš Prienų užima priešpaskutinę devintą vietą, o BBL — su keturiais laimėjimais ir trim pralaimėjimais — dar turi neblogų šansų patekti į atkrintamąsias varžybas.

  Dar šia tema

  Sporto apžvalga: skandalingos šeimynėlės iš JAV vizitas į Lietuvą
  Tegai:
  krepšinis, LiAngelo Bolas, LaMelo Bolas, Lietuva

  Svarbiausios temos