02:26 2018 Balandžio 20
Vilnius+ 7°C
Tiesioginis eteris
  Dakaras

  Pirmajame "Dakaro" etape Vanago automobilis tiesiog sustojo

  © Photo: Dakar Rally
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  3010

  Iki finišo likus vos dviem kilometrams, ekipažas susidūrė su techniniais nesklandumais

  VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Jubiliejinio 40-ojo "Dakaro" ralio maratono metu "General Financing team Pitlane" pilotų Benedikto Vanago ir Sebastijano Rozvadovskio automobilis sugedo.

  Po "Dakaro" standartais trumpo 242 kilometrų pervažiavimo, jie stojo į "prologu" vadinamo greičio ruožo startą. Po 31 kilometro grumtynių su Peru smėliu ir klastingomis pirmosiomis kopomis, iki finišo likus vos dviem kilometrams, ekipažas susidūrė su techniniais nesklandumais.

  "Iki finišo likus dviem kilometrams nukrito degalų spaudimas, užgeso variklis. Kiek beieškojome bėdos, sprendimo neradome. Iki finišo mus partempė dalyviai su sunkvežimiu. Servise paaiškėjo, kad nustojo veikti visi keturi apatiniai degalų bako siurbliai. Ieškosime priežasties, prieš Dakarą jie visi buvo pakeisti naujais", — rašo Vanagas savo Facebook puslapyje.

  Pilotams liko tik kviestis sunkvežimio pagalbos. Jiems teko prarasti labai nemažai laiko, kol atvažiavo pirmieji serviso sunkvežimiai, kurie pagal taisykles partempė juos į servisą.

  Vienos iš žinomiausių ir ekstremaliausių pasaulio lenktynių — ralio maratonas "Dakaras", kuriame dalyvauja daugiau kaip 300 transporto priemonių, startavo sausio 6 dieną Peru sostinėje Limoje.

  Lietuvą pristato iškart trys įgulos automobilių klasėje: Antanas Juknevičius / Darius Vaičiulis (# 321), Vaidotas Žala / Saulius Jurgelėnas (# 349) ir Benediktas Vanagas, kuris važiuos su lenku Sebastianu Rozvadovskiu (# 323).

  Dar šia tema

  Iššūkis priimtas: lietuvis startavo iš Dakaro į Lietuvą
  Lietuvos ugniagesys gelbėtojas bėgs nuo Dakaro iki Vilniaus
  Tegai:
  "Dakaras"
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos