09:58 2020 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1025
 • RUB69.0442
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (65)
  63

  Bus perplanuotos esančios už keleivių patikros išvykimo terminalo prekybinės oro uosto erdvės, įrengta nauja grindų danga ir nauji liftai, atnaujintas patalpų apšvietimas, keleiviai galės džiaugtis dar didesniu prekių pasirinkimu

  VILNIUS, sausio 9 — Sputnik. Vasario mėnesį didžiausiame šalies oro uoste prasidės išvykimo terminalo keleivių laukimo ir prekybinių erdvių atnaujinimo darbai, o liepos mėnesį keleiviai jau galės džiaugtis dar didesniu prekių pasirinkimu, patogesniu išplanavimu bei inovatyviu "Duty free" parduotuvių interjeru, praneša Vilniaus oro uosto spaudos tarnyba.

  Šių metų vasarį Vilniaus oro uoste baigia galioti ankstesnės nuomos sutartys su 14 įvairaus dydžio parduotuvių, kurio Vilniaus oro uoste užėmė apie 1 400 kvadratinių metrų prekybinio ploto.

  Konkursas naujam neapmuitinamų prekių parduotuvių operatoriui atrinkti buvo paskelbtas 2017 metų spalio pabaigoje. Jį laimėjusi Vokietijos kompanija "Gebr. Heinemann SE & Co", veikianti jungtinės veiklos pagrindu su dukterine įmone "UAB Travel Retail Vilnius", šiuo metu yra ir "Duty free" parduotuvių operatorė Kauno oro uoste.

  Nauja sutartis sudaryta dėl šešių parduotuvių nuomos šešerių metų laikotarpiui. Iš viso bendrovė valdys 1500 kvadratinių metrų prekybinį plotą išvykimo terminale, kuriame dirbs 63 darbuotojai.

  Naujai įrengtose šešiose parduotuvėse keleiviai galės įsigyti pačių įvairiausių kategorijų prekių — pradedant kosmetika, tabaku ir alkoholiniais gėrimais, baigiant aksesuarais, juvelyriniais gaminiais ir gurmanišku maistu.

  Jau vasario 1 dieną bus pradėta grandiozinė komercinių patalpų pertvarka, į kurią Vilniaus oro uostas planuoja investuoti apie 1,9 milijono eurų. Remonto metu bus perplanuota didžioji dalis išvykimo terminalo erdvių, esančių už keleivių patikros, įrengta nauja grindų danga ir nauji liftai, atnaujintas patalpų apšvietimas ir inžineriniai tinklai. Dar apie 3,8 milijono eurų į parduotuvių patalpų interjerą, baldus bei prekybinę įrangą investuos pats "Duty free" parduotuvių nuomininkas.

  Viena iš didžiausių būsimosios pertvarkos naujovių — pagal didžiausių ir pažangiausių pasaulio oro uostų pavyzdį suprojektuota pereinama (walk-through) pagrindinė parduotuvė, užimsianti 800 kvadratinių metrų plotą. Planuojama, kad ji duris atvers liepos mėnesį, o likusios parduotuvės bus renovuotos iki šių metų pabaigos. 

  Centrinėje "walk-through" parduotuvėje keleiviams bus pasiūlytas itin didelis autentiškų lietuviškų suvenyrų asortimentas. Joje bus galima rasti unikalių Lietuvą reprezentuojančių tekstilės gaminių, mūsų šalies dizainerių kurtų aksesuarų ir kitų autorinių darbų. Platus lietuvių gamintojų prekių pasirinkimas bus ir parduotuvėje, įsikūrusioje oro uosto ne Šengeno laukimo salėje.

  Temos:
  Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (65)

  Dar šia tema

  Videofaktas: kas nutinka pasenusiems lėktuvams
  Tegai:
  "Duty free", "Duty free" parduotuvės, Vilniaus oro uostas, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos