20:58 2019 Spalio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1031
 • RUB70.8543
  Ryanair, archyvinė nuotrauka

  "Ryanair" leidžia į saloną pasiimti tik vieną mažą kuprinę

  AP Photo/Claude Paris, File
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  84010

  Nuo pirmadienio "Ryanair" keičia bagažo taisykles, nuo šiol krepšio su ratukais negalima pasiimti į saloną

  VILNIUS, sausio 15 — Sputnik. Sausio 15 dieną pradėjo galioti naujos "Ryanair" bagažo taisyklės, rašoma įmonės tinklalapyje.

  Į lėktuvo saloną nebebus galima pasiimti didesnių rankinio bagažo vienetų — tik vieną nedidelį, pavyzdžiui, rankinę ar kompiuterio krepšį. Išimtis — turintiems 5 eurus į vieną pusę kainuojančią įlaipinimo pirmenybę (Priority Boarding).

  "Jei neįsigijote Pirmenybė ir 2 salono krepšiai, savo krepšio su ratukais negalėsite pasiimti į lėktuvą. Prie vartų Jūsų krepšys nemokamai bus paimtas į bagažo skyrių", — rašo bendrovės spaudos tarnyba.

  Mažo krepšio matmenys negali viršyti 35x20x20 centimetrų, jis turi lengvai tilpti po sėdyne priešais keleivį. Galima pasiimti ir vieną 55 x 40 x 20 centimetrų dydžio krepšį su ratukais, kuris neturi viršyti 10 kilogramų svorio. Prie vartų šis krepšys nemokamai bus paimtas į bagažo skyrių.

  Už taisyklių pažeidimą reikės sumokėti 50 eurų už kiekvieną bagažo vienetą prie išvykimo vartų, be to, dėl to gali tekti atidėti skrydžio laiką.

  Pokyčiai nebus visiška naujiena "Ryanair" keleiviams — jeigu skrenda pilnas lėktuvas, oro linijos iš paskutinių keleivių jau ir anksčiau paimdavo didesnius lagaminus. Todėl žmonės kartais atvykdavo anksčiau ė oro uostą, stovėdavo eilėje, kad iš jų nebūtų atimtas rankinis bagažas.

  Taigi nuo šiol naujovės tokios.

  Galima turėti du rankinio bagažo vienetus, tačiau į saloną  — pasiimti tik vieną. Mažasis — iki 35x20x20 — į saloną. Didysis — iki 55 x 40 x 20 — atiduodamas. Registruojamas bagažas — didėja svoris, nuo 15 iki 20 kilogramų. Sumažėja mokestis už jį — nuo 35 eurų iki 25 eurų.

  Dar šia tema

  "Ryanair" lėktuvą skridusį iš Kauno į Londoną lydėjo naikintuvai
  "Ryanair" paskelbė apie naują maršrutą iš Kauno
  Tegai:
  rankinis bagažas, bagažas, Ryanair

  Svarbiausios temos