09:40 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  63

  Geriausias per pastaruosius dvejus metus Lietuvos futbolininkas Fiodoras Černych rimtai sudomino Rusijos Premier Lygos klubus

  VILNIUS, sausio 22 — Sputnik. Fiodoras Černych jau trečią sezoną rungtyniauja Lenkijos "Jagelonijoje", tačiau šią vasarą jo sutartis baigiasi.

  Rezultatyvus 26 metų puolėjo iš Lietuvos žaidimas ilgą laiką domino Rusijos klubus, tačiau tik dabar jis pradėjo gauti konkrečių pasiūlymų.

  Pirmiausia iš Maskvos "Dinamo", dabar pasirašyti kontraktą su Fiodoru pretenduoja Jekaterinburgo "Uralas". Ir pastarasis, kaip pranešė "Sports.ru", siūlo lenkams daugiau nei "Dinamo" (350 tūkstančių eurų prieš 300 "baltei- mėlynųjų" tūkstančių).

  Černych gimė Maskvoje, tačiau po jo tėvų skyrybų persikėlė su savo motina į Lietuvą, kur pradėjo žaisti futbolą iš pradžių Vilniaus "Granite", vėliau persikėlė į Baltarusiją ("Dnepr", "Naftan"), o nuo 2014 metų rungtyniauja Lenkijos Ekstra lygos klubuose.

  2012 metais Černych debiutavo Lietuvos rinktinėje, o pirmąjį įvartį jos sudėtyje įmušė Latvijai (2013 metų spalio 11 dieną). Šiuo metu Chernyh nacionalinėje rinktinėje  sužaidė 33 rungtynes ​​ir įmušė aštuonis įvarčius.

  Dar šia tema

  Airis sužaidė futbolą su uraganu "Eleanor"
  Pasaulio futbolo čempionatas specialiajame Sputnik projekte
  Maskvos metro atsirado traukinys, skirtas Pasaulio futbolo čempionatui
  Tegai:
  futbolas, Fiodoras Černych

  Svarbiausios temos