15:55 2020 Lapkričio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1865
 • RUB90.1119
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  35

  Niekur nedirbantis romų tautybės vyras, turintis 4 klasių išsilavinimą, bandė apiplėšti 88 metų moterį, tačiau ji po smūgių nugriuvo, susitrenkė galvą ir po šiek tiek daugiau nei mėnesio ligoninėje mirė

  VILNIUS, sausio 23 — Sputnik. Teismui perduota byla, kurioje 22 metų L. M. kaltinamas dvejomis nusikalstamomis veikomis — pasikėsinimu apiplėšti ir nužudymu dėl savanaudiškų paskatų, rašo prokuratūros spaudos tarnyba.

  Praėjusių metų liepos 4-ąją, Kaune, prie vieno iš prekybos centrų pagrindinio įėjimo durų, apsvaigęs nuo psichiką veikiančių medžiagų L. M. užpuolė 88 metų senolę, ranka stipriai griebė nukentėjusiosios rankinę, siekdamas ją pavogti, tačiau, nepavykus išplėšti rankinės, pabėgo. Senolė po smūgių nugriuvo, susitrenkė galvą ir po šiek tiek daugiau nei mėnesio, rugpjūčio 9 dieną, ligoninėje mirė.

  Kaltinamasis pripažįsta, kad norėjo apvogti moterį, tačiau jos sužaloti ar nužudyti nenorėjęs. Jis pasakojo, kad tą dieną, kartu su drauge atėjo į prekybos centrą, mat pastaroji banke norėjo sužinoti savo sąskaitos numerį. Kol draugė banke laukė savo eilės L. M. teigė išėjęs į lauką parūkyti, o jam grįžus atgal į banką, draugė pasakė, kad matė pas banke buvusią senutę daug pinigų. Pamatęs moterį, išeidinėjančią su senyvu vyru iš prekybos centro, jis prie jos pribėgo ir čiupo rankinę, o nepavykus išplėšti rankinės iš nukentėjusiosios ir jai pargriuvus, pabėgo.

  Kaltinamąjį vijosi dviratininkas, kuris išgirdo senolės sūnaus pagalbos šauksmą, tačiau veltui — važiuojant per gyvenamųjų namų kiemus, dviratininkas užklimpo dumble ir pametė L. M. iš akių. Kaltinamasis slapstėsi, vengė atsakomybės už savo veiksmus, tačiau rugpjūčio 3-ąją buvo sulaikytas.

  Romų tautybės vyras, turintis 4 klasių išsilavinimą niekur nedirba bei yra teistas du kartus.

  Kaltinamajam gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba įkalinimas iki gyvos galvos.

  Dar šia tema

  Joniškietis padėjo sulaikyti jaunajį plėšiką
  Policininkas su vaiku ant rankų nušovė plėšikus
  Tegai:
  plėšikas, nužudymas, teismas

  Svarbiausios temos