13:04 2020 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1085
 • RUB68.2075
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  19

  Vilniečiai švęsti savo miesto 695-ojo gimtadienį vėl kviečiami Kaune, tik šįkart šventė vyks ne gatvėse, o kauniečių namuose ir restoranuose

  VILNIUS, sausio 25 — Sputnik. Vilniaus gimtadienio proga Kaunas vėl kviečia sostinės gyventojus į svečius, prie šios idėjos jau buvo prisijungę 450 kauniečių, kurie artėjantį šeštadienį surengs 270 vakarienių savo namuose ir restoranuose, praneša Kauno miesto savivaldybė.

  Kauniečiai vilniečius pakvies į savo namus arba į bet kurį mieste esantį restoraną ar kavinę. Planuojama, kad vakarienėse nemokamai bus pavaišinta daugiau kaip 800 vilniečių. Tai gali buti draugai ar visiškai nepažįstami sostinės gyventojai.

  Nors tikrasis Vilniaus gimtadienis švenčiamas sausio 25, kauniečiai sostinės gyventojus į svečius priims šeštadienį, sausio 27 dieną. Visos šventinės vakarienės kauniečių namuose ir restoranuose vyks vienu metu — šeštadienį, nuo 18:00.

  Į vakarienes užsiregistravusius vilniečius į Kauną nemokamai atveš, o po to į sostinę taip pat nemokamai parveš antrus metus iš eilės prie gimtadienio akcijos prisijungusi keleivių pervežimo kompanija "Kautra". Nemokamas keliones į Kauną ir atgal bei gimtadienines dovanas gauti galima tik kvietimo vakarienei sulaukę vilniečiai.

  Praėjusiais metais netikėta Kauno dovana Vilniui nustebino visą Lietuvą. Šia proga Kaunas visiems to panorusiems vilniečiams padovanojo nemokamas keliones autobusais, nemokamas ekskursijas bei nuolaidas geriausiuose Kauno restoranuose, kavinėse ir baruose. Vilniaus gimtadienį tuomet Kaune šventė daugiau kaip tūkstantis vilniečių.

  Tegai:
  gimtadienis, Kaunas, Vilnius

  Svarbiausios temos