09:05 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Panevėžio rajone dingusio berniuko paieška (4)
  267

  Vaikas dingo sausio 31-ąją, tikėtina, kad vaikas galėjo įkristi į šalia namų tekančią upę, tačiau pareigūnai tiria visas iškeltas vaiko dingimo versijas

  VILNIUS, sausio 2 — Sputnik. Penktadienį ir toliau tęsiama Panevėžio rajono Kunciagalio kaime be žinios dingusio 2016 metais gimusio berniuko paieška.

  Kaip praneša Lietuvos policija, tikrinamos visos galimos vaiko dingimo versijos.

  Primename, kad sausio 31-ąją prieš 13:00 tėvai pastebėjo, kad dingo jų vaikas, kuris buvo namo kieme. Tėvai paskambino į BPC, į įvykio vietą buvo išsiųsti trys policijos pareigūnų ekipažai. Atvykus pareigūnams, paaiškėjo, kad vaikas dingo daugiau nei prieš valandą, jo bandė ieškoti tėvai ir kaimynai. Šalia namų teka Nevėžio upė.

  Vakar nuo 8:00  paiešką pradėjo 16 policijos pareigūnų. Po valandos prisijungė dar 20 pareigūnų, du kinologai su šunimis, gelbėtojai narai. Jie keliolikos kilometrų spinduliu teritoriją suskirstė į zonas ir pasidalinę tęsia paieška. Buvo žvalgomasi ne tik vandenyje, upės prieigose, užtvankose, bet ir laukuose, krūmuose bei aplinkiniuose kaimuose.

  Tikėtina, kad vaikas galėjo įkristi į šalia namų tekančią upę, tačiau pareigūnai aiškinasi ir tiria visas iškeltas vaiko dingimo versijas.

  Temos:
  Panevėžio rajone dingusio berniuko paieška (4)

  Dar šia tema

  Paskelbta penkerių metų Ivano nuotrauka prieš dingimą Liepojoje
  Penkerių metų Vania dingo Liepojoje: paskelbta tarptautinė paieška
  Žmonės kviečiami paminėti Tarptautinę dingusių vaikų dieną pokalbiu su vaikais
  Tegai:
  paieška, dingę vaikai, Lietuva

  Svarbiausios temos