01:21 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas, kuris Valstybės šimtmečio proga bėga iš Dakaro į Vilnių, jau šiandien kerta Lietuvo ssieną, o rytoj atbėgs į sostinę

  VILNIUS, vasario 3 — Sputnik. Vasario 4-osios vakare iš tris mėnesius trukusio bėgimo Dakaras — Vilnius sugrįžta Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-osios komandos ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas, skelbia Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

  "Tad kviečiame visus, kas nori pasitikti ugniagesį gelbėtoją, šį sekmadienį vakare, 19:00, atvykti į Rotušės aikštę, Vilniuje. Šį bėgimą Arzdijauskas skiria Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Pasidžiaukime drauge, kad jam pavyko įveikti ne tik Afrikos karštį, Sacharos dykumą, Alpes, bet ir save", — rašoma pranešime.

  Savo bėgimo kelionę vyras pradėjo spalio 25 dieną iš Senegalo sostinės 6 valandą ryto. Bėgikas savo kelionę pradėjo nuo Dakaro centre esančio monumento Afrikos rezistencijai. Iš pradžių buvo planuojama, kad finišo Ardzijauskas pasieks Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

  Литовский пожарный бежит из Дакара в Литву
  Aidas jau bėga Lietuvos teritorija

  Tai buvo didžiausias Aido Arzijausko iššūkis, nes jam teko 100 dienų bėgti po 80 kilometrų, beveik po du maratonus kasdien, tačiau ne pirmasis. 2012 metais jis apibėgo Lietuvą, 1 089 kilometrų nulėkęs per 24 dienas, po metų jis bėgo Baltijos jūros pakrante, 3 266 kilometrų įveikė per 44 dienas, 2014 metais perbėgo visas Jungtines Amerikos Valstijas — daugiau nei 5 000 kilometrų per 62 dienas.

  Jo kelionę ir buvimo vietą gyvai galima stebėti jo interneto tinklapyje http://www.aidasardzijauskas.com/.

  Gaisrininkas iš Vilniaus apibėgs aplink pasaulį
  © Sputnik
  Gaisrininkas iš Vilniaus apibėgs aplink pasaulį

  Dar šia tema

  Bėgte aplink pasaulį: Aidas Ardzijauskas pakeliui į Lietuvą
  Tegai:
  bėgimas aplink pasaulį, garbės bėgimas, ugnegesiai, valstybės šimtmetis, Aidas Ardzijauskas, Lietuva

  Svarbiausios temos