11:01 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  22

  Liko nepanaudotas dviejų vilkų sumedžiojimo limitas, jie gali būti sumedžiojami bet kurioje šalies savivaldybėje

  VILNIUS, vasario 5 — Sputnik. Neišnaudojus viso 2017-2018 metų medžioklės sezonui nustatyto vilkų sumedžiojimo limito, šalyje dar galima sumedžioti du vilkus, praneša Aplinkos apsaugos ministerijos spaudos tarnyba.

  Kaip buvo nustatyta aplinkos ministro įsakymu, šiuo medžioklės sezonu leista sumedžioti 60 vilkų. Taip pat buvo nustatyta, kad pusė šio skaičiaus — 30 vilkų — iki šių metų sausio 31 denos rezervuojama sumedžioti savivaldybių, kuriose šie žvėrys padarė daugiausia žalos, teritorijose. 

  Išnaudojus nerezervuotąją limito dalį, vilkų medžiojimas buvo nutrauktas, išskyrus savivaldybių, kuriose nesumedžiotas nustatytas skaičius, teritorijas. 

  Kadangi sausio 31 dieną, pasibaigus nustatytam terminui, iš rezervuotosios dalies liko nepanaudotas dviejų vilkų sumedžiojimo limitas, jie gali būti sumedžiojami bet kurioje šalies savivaldybėje. Aplinkos ministerija primena, kad apie vilkų sumedžiojimą privalu skubiai pranešti laikantis Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių reikalavimų. 

  Dar šia tema

  Nacionalinis lankytojų centras kviečia paklajoti vilkų gyvenimo takais
  Du pasieniečiai įtariami saugomų gyvūnų — lūšių medžiokle
  Lietuvoje prasideda aktyvusis medžioklės sezonas
  Tegai:
  medžioklės sezonas, vilkai

  Svarbiausios temos