23:09 2020 Liepos 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1342
 • RUB80.0425
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaikų apsauga Lietuvoje (79)
  46

  Naujas metodas padeda subtiliai ir jautriai apklausti vaikus bei su jais kalbėtis per vaiko AVATARĄ, matomą kompiuteryje

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vyko kartu su Šiaurės ministrų tarybos biuru Lietuvoje surengtas pristatymas "Vaikų apklausos metodas AVATARAS", praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos spaudos tarnyba.

   Jį pristatė metodo autorius, danas Pär Stihl.

  Vaiko AVATARO naudojimas mokymuose atlikti apklausas yra naujas metodas subtiliai ir jautriai apklausti vaikus bei su jais kalbėtis per vaiko AVATARĄ, matomą kompiuteryje.

  Aplikacija veikia internete ir buvo sukurta Linnaeus universiteto policijos mokymo institute. Jo kūrėjas, universiteto dėstytojas Pär Stihl daug metų dirbo policijoje kriminalistu, tiriančiu nusikaltimų prieš vaikus bylas.

  Su modeliu susipažino tie, kam aktualus vaiko apklausimas kuo ramesnėje aplinkoje: psichologai ir socialiniai darbuotojai, dalyvaujantys vaikų apklausose, policijos mokymo įstaigų, teisėsaugos (tyrėjai, prokurorai, teisėjai), vaikų teisių apsaugos institucijų, NVO atstovai.

  Ateityje bus svarstoma apie jo įdiegimo Lietuvoje galimybes.

  Temos:
  Vaikų apsauga Lietuvoje (79)

  Dar šia tema

  Seimas: vaikų apklausose privalės dalyvauti psichologas
  Tegai:
  vaikų apklausa, vaikai, Lietuva

  Svarbiausios temos