18:28 2019 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1362
 • RUB75.4270
  Speciali priemonė Ežis, archyvinė nuotrauka

  Girtas 19-metis vairuotojas sustabdytas tik "ežio" pagalba

  © Photo: Lietuvos policija
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  16 0 0

  Kėdainiuose girtas "VW Passat" vairuotojas nestojo pagal policijos pareigūnų reikalavimą, todėl jiems teko panaudoti specialią priemonę ežį

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Kauno apskrities policijos pareigūnams pavyko sulaikyti girtą vairuotoją tik panaudojus specialią priemonę ežį, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Vasario 11 dieną 23:10 Kauno apskrities policija sulaukė gyventojų pranešimo, kad Kėdainiuose,  Lukšio gatve, galimai neblaivus jaunuolis automobiliu "VW Passat" išvažiavo nežinoma kryptimi.

  Nedelsiant į įvykį reagavę pareigūnai, ieškodami neblaivaus vairuotojo, už 20 minučių sulaukė pranešimo, kad Krakių seniūnijoje automobilį "Seat Leon" kliudė automobilis "VW Passat", kuris iš įvykio vietos iškart pasišalino.

  Pareigūnams nuvykus į eismo įvykio vietą minėtu adresu, pasitikęs "Seat Leon" vairuotojas (gimęs 1990 metais) paaiškino, jog jam važiuojant keliu Betygala-Ilgižiai-Krakės-Bokštai, link Krakių, jį bandė lenkti automobilis "VW Passat", tačiau užbaigdamas manevrą kliudė jo vairuojamą automobilį, jį apgadino ir nesustojęs nuvažiavo toliau.  

  Apie 1:40 pareigūnai, pastebėję minėtą "VW Passat" automobilį, nedelsdami ėmė stabdyti, tačiau šis nepakluso teisėtam pareigūnų reikalavimui ir nestojo. Panaudojus specialią priemonę ežį, Kėdainių rajone esančiame Novočebės kaime, automobilis sustabdytas ir sulaikytas 19-metis jo vairuotojas.

  Alkoholio matuokliu vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis — 2,59 promilės. Jaunuolis vairuoti negalėjo ne tik todėl, jog buvo neblaivus, bet ir todėl, jog neturi teisės vairuoti transporto priemones.

  Dėl šio įvykio pradėtas tyrimas. Vyrui gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

  Dar šia tema

  Vyras du kartus per savaitę vairavo girtas ir metus praleis pataisos namuose
  Girtas traktorininkas įklimpo laukuose prie pat sienos su Rusija
  Tegai:
  speciali priemonė "Ežis", neblaivūs vairuotojai, Kėdainiai, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos