19:59 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (360)
  23

  Per vieną naktį pareigūnai iš Neries išgriebė penkius ledo plaustus su kontrabandinėmis cigaretėmis ir GPS imtuvais

  VILNIUS, vasario 13 — Sputnik. Švenčionių rajone Pasieniečiai per vieną naktį iš Neries ištraukė net penkis ledo luitais užmaskuotus baltarusiškų cigarečių krovinius, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT).

  Penktadienį naktį Ignalinos pasienio rinktinės Pavoverės užkardos pareigūnai Neryje ties Švenčionių rajono Prienų kaimu pastebėjo įtartiną objektą. Jį pasieniečiai kurį laiką sekė, o vėliau, nutaikę progą, į upę nuleido tarnybinę valtį ir priplaukė arčiau.

  Paaiškėjo, jog įtarimai pasitvirtino: po vandeniu buvo panardintos kontrabandinės cigaretės. 1500 pakelių rūkalų kontrabandininkai iš Baltarusijos sudėliojo į du tarpusavyje sujungtus paketus, sandariai apvyniojo keliais polietileno plėvelės sluoksniais ir pritvirtino po ledo luitu.

  Tą pačią naktį Pavoverės užkardos pasieniečiai iš Neries išgriebė dar keturis tokius ledo plaustus su cigaretėmis. Prie visų jų buvo pritvirtinti GPS imtuvai, kuriuos kontrabandininkai naudoja neteisėto krovinio judėjimo krypčiai sekti.

  Iš viso į VSAT pareigūnų rankas pateko 7500 pakelių baltarusiškų cigarečių be banderolių ir penki GPS įrenginiai. Kontrabandiniai rūkalai laikinai saugomos Ignalinos pasienio rinktinėje.

  Šio VSAT padalinio pareigūnai dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (360)

  Dar šia tema

  Lietuvos muitininkai cigarečių kontrabandą aptiko dujiniuose šildytuvuose
  Muitininkai likvidavo narkotikų kontrabandininkų grupuotę
  Tegai:
  cigarėtės, kontrabanda, Neris

  Svarbiausios temos