22:26 2018 Gruodžio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1285
 • RUB75.2265
  Sulaikytas vyras, archyvinė nuotrauka

  Iš įvykio vietos pasišalinęs policininkas stos prieš teismą

  © Photo: Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  19 0 0

  Kauno apskrityje pernai avariją sukėlęs neblaivus policijos pareigūnas atleistas iš tarnybos, dabar jam gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų

  VILNIUS, vasario 19 — Sputnik. Kėdainių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis postinis atleistas iš vidaus tarnybos ir stos prieš teismą už tai, kad pasišalino iš eismo įvykio vietos, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Tyrėjų surinkti duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad 25-erių metų L.T. praėjusių metų birželio viduryje vairavo automobilį būdamas apsvaigęs nuo alkoholio ir daugiau nei dvigubai viršijo toje atkarpoje leistiną greitį. Nesuvaldęs kelyje transporto priemonės, vairuotojas atsitrenkė į priekyje ta pačia kryptimi važiavusį kitą automobilį. Įvykio metu nesunkiai sutrikdyta dviejų moterų sveikata — drauge su L.T. važiavusios keleivės ir kito automobilio vairuotojos.

  Įtariama, kad po to L.T. pasišalino iš eismo įvykio vietos. Pareigūno atžvilgiu buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas ir pateikta išvada, kurioje pasiūlyta už pareigūno vardo pažeminimą atleisti jį iš vidaus tarnybos.

  Kaltinamasis su jam inkriminuojama nusikalstama veika sutinka iš dalies — prisipažįsta, kad yra kaltas dėl eismo įvykio, tačiau neigia, kad vairavo neblaivus. 

  Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas iki dviejų metų.

  Dar šia tema

  Lietuvoje keičiasi eismo įvykių įforminimas
  Girtas 19-metis vairuotojas sustabdytas tik "ežio" pagalba
  Kauno meras partrenkė pėsčiąjį – dabar žada darbo metu pats nebevairuoti
  Tegai:
  avarija, Kauno apskritis
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos