23:37 2020 Rugpjūčio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1813
 • RUB86.5850
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  46

  Visi, dideli ir maži, kviečiami į jaunojo gamtininko laboratoriją, kuri dirba ištisus metus Kuršių nerijos nacionaliniame parke

  VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos lankytojų centre visus metus veikia Jaunojo gamtininko laboratorija, padėsianti atskleisti gamtos paslaptis, praneša Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras "Agila".

  Kuršių nerijos tiltas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Alisa Babickaya

  Jauni ir suaugę gamtininkai mikroskopu gali tyrinėti įvairius žemės ir mineralinių medžiagų pavyzdžius. Čia galima pamatyti, kad Neringoje surinktas smėlis iš tiesų yra sudarytas iš daugybės mažyčių, įvairiausių spalvų ir dydžių akmenukų bei kriauklių. Taip galima apžiūrėti net 11 skirtingų Neringoje surinktų smėlio pavyzdžių.

  Pristatomi ir Kuršių nerijoje augančių medžių pavyzdžiai, kurių mikroskopu žiūrėti nereikia, užtenka ir plika akimi matomų medienos skirtumų. O drąsesni gamtininkai gali apžiūrėti vorų išnaras ir keletą vabaliukų.

  Jaunojo gamtininko laboratorija
  Jaunojo gamtininko laboratorija

  Jaunojo gamtininko laboratoriją galima aplankyti kasdien, nuo 8:00 iki 17:00 (penktadieniais iki 16:45, o savaitgaliais nedirba), adresu Naglių g. 8, Nida.

  Dar šia tema

  Suskilinėjęs Kuršių marių ledas kaupiasi krantuose
  Sniego apimta Juodkrantė: pirmasis rytas naujame šimtmetyje
  Kas užšifruota Neringos vėtrungėse
  Tegai:
  Jaunojo gamtininko laboratorija, Kuršių nerijos nacionalinis parkas, Nida

  Svarbiausios temos