13:06 2019 Kovo 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1325
 • RUB72.7646
  Viešasis transportas Kaune, archyvinė nuotrauka

  Siūloma, kad per valstybines šventes viešasis transportas Kaune kursuotų nemokamai

  © Photo: Kauno miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (213)
  4010

  Jei Kauno miesto taryba priims teigiamą sprendimą, kauniečiai ir miesto svečiai galės nemokamai važiuoti viešuoju transportu kasmet per Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją ir Liepos 6-ąją

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Siūloma, kad kauniečiai ir miesto svečiai dar šiemet per svarbiausias valstybines šventes autobusais ir troleibusais galėtų važiuoti visiškai nemokamai. Sprendimą kitą savaitę vyksiančiame posėdyje priims Kauno miesto taryba, praneša savivaldybės spaudos tarnyba.

  "Svarbiausių valstybinių švenčių metu Kaune vyksta renginiai, pritraukiantys tūkstančius žmonių. Renginiai paprastai vyksta centrinėje miesto dalyje, turinčioje ribotas parkavimo galimybes. Per visas svarbiausias šventes organizuojame papildomus vėlyvuosius autobusų ir troleibusų maršrutus, kuriais kauniečiai gali patogiai sugrįžti namo. Pridėjus tai, kad viešasis transportas šių švenčių metu bus dar ir nemokamas, kauniečiams nebeliks svarių priežasčių į renginius vykti savo automobiliais", — teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas.

  Siūloma, kad nemokami autobusai ir troleibusai Kaune kursuotų kasmet per Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją ir Liepos 6-ąją. Greta šių iškilių datų nemokamą transportą siūloma paskelbti ir rugsėjo 22-ąją, kuomet visame pasaulyje yra minima Diena be automobilio.

  Sprendimo projektą rengiančio Kauno miesto savivaldybės Transporto organizavimo skyriaus vadovas Paulius Keras pabrėžė, jog šis pasiūlymas prisidės prie viešojo transporto populiarumo. Prie to prisidės ir jau priimtas sprendimas per artimiausius metus pakeisti visus senuosius troleibusus. Kauno miesto tarybai antradienį pritarus šiam siūlymui, sprendimas įsigalios iškart, todėl kauniečiai nemokamu viešuoju transportu galės naudotis jau artėjančią Kovo 11-ąją.

  Temos:
  Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (213)

  Dar šia tema

  Kaunas planuoja statyti Lietuvoje dar neregėtą baseiną
  Atsargiai, ančiukai: apie pėsčiųjų perėją perspėja 3D piešiniai
  Kauniečiai viešuoju transportu gali nemokamai vežtis dviračius
  Tegai:
  valstybinės šventės, viešasis transportas, Kaunas, Lietuva

  Svarbiausios temos