02:12 2020 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0840
 • RUB70.7943
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  2105

  Tėvai raginami atkreipti dėmesį, kad per šalčius pėsčiomis ar viešuoju transportu vykti į mokymo įstaigas moksleiviams nerekomenduojama

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Jei oro temperatūra nukrenta iki 20 laipsnių šalčio ar žemiau, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai, spustelėjus 25 laipsnių speigui, namuose gali likti ir kitų klasių mokiniai, primena Švietimo ir mokslo ministerija.

  Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigos dirba esant bet kokiai temperatūrai, tačiau tėvai turi pasirūpinti saugiu vaikų atvykimu.

  Mokyklos dirba ir priima vaikus esant bet kokiai temperatūrai, todėl jei pavojus vaikų sveikatai negresia jie turėtų dalyvauti pamokose. Jei į mokyklą atvyksta vienas ar keli mokiniai iš klasės, mokykla atvykusiems turi užtikrinti ugdymo procesą.

  Pėsčiomis ar viešuoju transportu į mokyklą per šalčius rekomenduojama nevykti.

  Dėl šalčių praleistos mokymosi dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių, vadinasi, už šias dienas nereikia atidirbti vėliau. Taip pat iš mokinių nereikalaujama pateisinimo už pamokas, praleistas dėl šalčių.

  Per tokias šaltas dienas, kai mokiniai lieka namie, mokytojai turi konsultuoti mokinius, panaudodami elektronines informavimo priemones. Mokiniams, neatvykusiems į mokyklą, mokymuisi reikalinga informacija skelbiama mokyklos internetinėje svetainėje ir elektroniniame dienyne.

  Atkreipiame dėmesį, kad vykstant į mokyklą, būtina atkreipti dėmesį ne tik į faktinę, bet ir jutiminę oro temperatūrą konkrečioje vietovėje, įvertinti vėjo žvarbumą.

  Dar šia tema

  Mazuronis susirūpino homoseksualumo propaganda Landsbergienės mokykloje
  250 šalies mokyklų paskelbtas karantinas
  Dėl gripo 135 Lietuvos mokyklose paskelbtas karantinas
  Pirmą kartą per dešimt metų ministerija nupirko mokykloms kompiuterius
  Vilniuje šalia mokyklų įrengiamos 18 nemokamų čiuožyklų
  Tegai:
  šaltis, mokykla, Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuva

  Svarbiausios temos