21:12 2020 Rugsėjo 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  85

  Nemokamu viešuoju transportu kauniečiai galės važiuoti jau artėjančią Kovo 11-ąją

  VILNIUS, vasario 27 — Sputnik. Kauno miesto taryba šį antradienį pritarė siūlymui, jog per svarbiausias valstybines šventes kauniečiai ir miesto svečiai autobusais ir troleibusais galėtų naudotis nemokamai.

  Sprendimas įsigalios iškart, todėl nemokamu viešuoju transportu kauniečiai galės važiuoti jau artėjančią Kovo 11-ąją, skelbia savivaldybės spaudos tarnyba.

  "Kauniečiams nebelieka jokių logiškų priežasčių į miesto centre vykstančias svarbiausias valstybines šventes važiuoti savo automobiliu. Žmonėms nebereikės sukti galvos dėl automobilių parkavimo. Mieste kursuojančių autobusų ir troleibusų pakaks, kad visi norintieji patogiai pasiektų centrą ir po šventinių minėjimų ar kitų proginių renginių saugiai grįžtų į namus", — teigė Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vilius Šiliauskas.

  Nemokamos kelionės autobusais ir troleibusais galios per Vasario 16-ąją, Kovo 11-ąją ir Liepos 6-ąją. Greta šių iškilių datų nemokamas transportas kursuos ir rugsėjo 22-ąją, kuomet visame pasaulyje minima Diena be automobilio.

  Būtent šią dieną praėjusiais metais Kaune buvo paskelbtas nemokamas viešasis transportas, kuriuo tąkart pasinaudojo keli tūkstančiai kauniečių. Šį antradienį priimtas sprendimas įsigaliojo iš karto, tad Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną kovo 11-ąją švęsiantys kauniečiai bei miesto svečiai viešuoju transportu galės naudotis nemokamai.

  Dar šia tema

  Nemokamas viešasis transportas sostinėje Vasario 16-ąją
  Diena be automobilio: nemokamas viešasis transportas
  Saugus nuo bakterijų: viešasis transportas Vilniuje kasdien dezinfekuojamas
  Tegai:
  valstybinės šventės, viešasis transportas, nemokamai, Kaunas

  Svarbiausios temos