19:25 2019 Rugsėjo 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.1026
 • RUB70.7241
  Lavaras Ballas, archyvinė nuotrauka

  Lietuvos sirgalius padarė "įžeidžiančią" tatuiruotę su Lavaru Ballu

  © AP Photo / Mindaugas Kulbis
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  65 0 0

  Po tatuiruote angliškai parašyta "Sveiki atvykę į Lietuvą"; fanas pavaizdavo Ballą šalia Lietuvos krepšininko Žydrūno Ilgausko

  VILNIUS, vasario 28 — Sputnik. Fanas Normundas Macius padarė neapadorią tatuiruotę su amerikiečių sportininku LaVaru Ballu. Nuotrauką savo Twitter paskyroje paskelbė pats Ballas-vyresnysis.

  Sirgalius padarė tatuiruotę šalia kito sportininko atvaizdo — Lietuvos krepšinio žaidėjo Žydrūno Ilgausko. Užrašas po Ballo atvaizdu skamba taip: "Sveiki atvykę į Lietuvą".

  Kaip pažymėjo "USA Today", sunku įsivaizduoti kažką labiau nepagarbaus Big Z atžvilgiu (Ilgausko pravardė krepšinyje), nei tokia "kaimynystė".

  ​​Bolas-vyresnysis yra gana gerai žinoma žiniasklaidai ir skandalinga persona JAV. Jis taip pat yra vienas iš BBB (Big Baller Brand) prekės ženklo savininkų, jo vyriausias sūnus — Lonzo Bolas — vienas iš NBA klubo "Los Angeles Lakers" lyderių. Kiti du sūnūs — 16-metis LaMelo ir 19-metis LiAngelo sudarė sutartis su Prienų klubu "Vytautas", pagal kurias žais šioje komandoje Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionate  ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iki sezono pabaigos.

  Dar šia tema

  Pusšimtis Ballų taškų į "Žalgirio" krepšį ir ugnies signalizacija Prienuose
  Sabonis ir Ballas dalyvaus NBA "Kylančių žvaigždžių" rungtynėse
  Krepšininkai broliai Ball sužaidė pirmąsias rungtynes Lietuvoje
  Tegai:
  tatuiruotė, sirgaliai, Lavaras Ballas, Lietuva

  Svarbiausios temos