08:37 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Lietuva neliko be medalio Olandijoje, Apeldoro mieste, vykusiame pasaulio treko čempionate — bronzą moterų keirino rungtyje laimėjo Simona Krupeckaitė

  VILNIUS, kovo 6 — Sputnik. Paskutinį kartą tituluočiausia Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė pasaulio čempionatuose laimėjo medalį prieš šešerius metus, ir štai pagaliau jai vėl pavyko tai padaryti sulaukus 35 metų amžiaus.

  Dabar Krupeckaitės kolekcijoje yra 13 pasaulio čempionatų medalių (du aukso, penki sidabro ir šeši bronzos medaliai).

  Krupeckaitė pasižymėjo Apeldoro mieste keirino rungtyje, kur susirinko 24 kandidatės į apdovanojimus. Krupeckaitė laimėjo pirmojo etapo antrąjį važiavimą ir pateko į pusfinalį, kur užėmė antrą vietą ir pateko į rungties finalą. Finale ji nusileido tik belgei Nicky Degrendele bei Honkongo atstovei Wai Sze Lee, tuo metu kovoje dėl bronzos Simona aplenkė olandę Laurine van Riessen tik 0,007 sekundės.

  Šiame čempionate Krupeckaitė taip pat varžėsi sprinto lenktynėse ir užėmė ten septintą vietą.

  Iš viso Apeldorne Lietuvai atstovavo penki sportininkai. Medalių lentelėje pirmąją vietą užėmė varžybų šeimininkai Nyderlandų dviratininkai. Jie pelnė po penkis aukso ir sidabro bei du bronzos medalius. Antroje vietoje — Vokietija (4-0-2), o trečioje — Didžioji Britanija (2-3-1). Iš viso buvo išdalinta 20 medalių komplektų.

  Dar šia tema

  Lietuvos dviratininkai Minske pelnė tris sidabro medalius
  Dviratininkė Simona Krupeckaitė iškovojo Europos čempionės titulą
  Tegai:
  dviračių sportas, Simona Krupeckaitė, Lietuva

  Svarbiausios temos