17:20 2018 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1371
 • RUB75.4593
  Atostogos, archyvinė nuotrauka

  Išvardinti patys populiariausi žiemos maršrutai

  © Фото: picjumbo.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  18 0 0

  Nuo žiemos pilkumos Lietuvos gyventojai dažniausiai gelbėjosi skrydžiais į Italiją, Ispaniją ir Egiptą

  VILNIUS, kovo 12 — Sputnik. Poilsines kryptis iš trijų Lietuvos oro uostų pastarąją žiemą rinkęsi keleiviai gausiausiai skraidė į Italijos, Ispanijos ir Egipto miestus bei kitas saulėtas šalis, tokias kaip Malta ar Izraelis, praneša spaudos tarnyba.

  Milanas, Hurgada ir Barselona — toks yra daugiausiai keleivių iš Lietuvos oro uostų nuo 2017 metų gruodžio iki šių metų vasario pabaigos poilsinių skrydžių krypčių trejetas. Vien tik į Milano Bergamo oro uostą minėtu laikotarpiu keliavo beveik 43 tūkstančiai, į Hurgados kurortą — 23 tūkstančiai, o į Barseloną — dar beveik 19 tūkstančiai keleivių.

  Nuo 7 iki daugiau nei 9 tūkstančių keliautojų iš Lietuvos pritraukė ir skrydžiai į Larnaką, Maltą, Ovdą, Barį, Nicą bei į naująsias šio žiemos sezono kryptis — Alikantę ir Neapolį.

  Dalis populiariausių žiemos atostogų skrydžių turi ryškų egzotikos atspalvį. Minėtu laikotarpiu iš Lietuvos oro uostų į Dubajų ir antrą pagal dydį Gruzijos miestą Kutaisį pakilo daugiau nei po 6 tūkstančius keleivių, o į dar vieną naują šio žiemos sezono kryptį — Maroko kurortą Agadirą — beveik 3,5 tūkstančio keliautojų.

  Per 2017 metus Lietuvos oro uostai aptarnavo 5,2 milijono keleivių ir 55 tūkstančius skrydžių. Žiemos sezono metu iš Lietuvos oro uostų 15 aviakompanijų tiesiogiai skraidina 65 reguliariosiomis kryptimis į 56 miestus 26 šalyse. Tarptautinės oro uostų tarybos (ACI Europe) duomenimis, Lietuvos oro uostai prie Lietuvos BVP prisideda 2,5%. 

  Tegai:
  Egiptas, Ispanija, Italija, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos