23:38 2020 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1108
 • RUB68.2495
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Gargždų gyventojo, iš kurio sukčiai bandė išvilioti pinigų neva moteriai, kurią sužalojo vyro sūnėnas,operuori, kaimynų budrumas padėjo policijos pareigūnams greitai sulaikyti nusikaltėlius

  VILNIUS, kovo 13 — Sputnik. Klaipėdos apylinkės teismas paskelbė nuosprendį, kuriuo ir anksčiau ne kartą teisti du telefoniniai sukčiai pasiųsti už grotų, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  "Šia telefoninių sukčių bylos sėkme galima įvardyti atidžius nukentėjusiojo kaimynus ir itin greitą policijos pareigūnų reagavimą", — teigia ikiteisminiam tyrimui vadovavusi prokurorė Vida Lūžienė.   

  Vos du mėnesius trukusio ikiteisminio tyrimo metu surinktų duomenų visuma leidžia manyti, kad praėjusių metų lapkritį, vienas iš kaltinamųjų paskambinęs į fiksuoto ryšio telefoną Gargždų gyventojui ir melagingai prisistatęs Klaipėdos Žvejų ligoninės vyriausiuoju traumatologu, pranešė jog jo sūnėnas sužalojo moterį, tad operacijai reikia pinigų.

  Įtikinę nukentėjusįjį sugalvota istorija, kaltinamieji prisistatė jo adresu, tačiau keliskart bandant pinigus paimti jiems sutrukdė nukentėjusiojo kaimynai. Galiausiai ištaikę progą vyrai iš Gargždų gyventojo išviliojo 400 eurų, tačiau nesitikėjo, kad tie patys budrūs kaimynai apie jų apsilankymą visgi praneš policijos pareigūnams.

  Pastebėjusi, kad laiptinėje įtartinas asmuo, moteris nedvejodama paskambino policijos pareigūnams, apibūdino matytą asmenį bei jo automobilį. Pareigūnams atvykus į įvykio vietą abu kaltinamieji sulaikyti ir pristatyti į policijos komisariatą. Paaiškėjo, kad vienas jų vos prieš tris dienas paleistas iš pataisos namų.

  Abiems kaltinamiesiems teismas skyrė laisvės atėmimo bausmes metams ir keturiems mėnesiams, bausmę atliekant pataisos namuose. Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmuose priimtas nuosprendis dėl telefoninių sukčių, jeigu nebus apskųstas apeliacine tvarka, įsiteisės kovo pabaigoje.

  Dar šia tema

  Skambina policija, sujungia su banku — nauja sukčių veikimo schema
  Lietuvos kaliniai apgaudinėjo Minsko gyventojus
  Sukčiai iš kalėjimų apgaudinėja žmones per internetą
  Dėmesio: net ir uždaryti kalėjime sukčiai gali kelti pavojų
  Tegai:
  sukčius, telefoninis sukčiavimas, Lietuva

  Svarbiausios temos