07:36 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Stogo čerpės, archyvinė nuotrauka

  Trims lietuviams už statybinių medžiagų vagystes gresia kalėjimas

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  23 0 0

  Dėl Marijampolės apskrityje padarytos didelės vertės svetimo turto vagystės kaltinamiesiems gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų

  VILNIUS, kovo 16 — Sputnik. Į teisiamųjų suolą netrukus sės trys asmenys, kurie veikdami organizuotoje grupėje, galimai vogė stogo čerpes, lauko apdailos plytas bei kitas statybines medžiagas, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Marijampolės apskrities kriminalistams, atlikusiems ikiteisminį tyrimą, kaltinamieji į akiratį pakliuvo po savaitgalio, per kurį buvo gauti du pareiškimai dėl statybinių medžiagų vagysčių. Analizuojant liudytojų parodymus ir vaizdo kamerų įrašus, pareigūnams kilo įtarimas, kad nusikalstamą veiką galėjo padaryti asmenys, kurie jau anksčiau Marijampolės savivaldybėje naudojo mikroautobusus vykdydami nusikalstamas veikas.

  Vyrai buvo sulaikyti dvejose vietose. Vienas iš kaltinamųjų rengėsi iš mikroautobuso iškrauti vogtas statybines medžiagas, kiti vyrai sulaikyti automobilyje. Sulaikymo metu jie bandė priešintis ir bėgti, bet sprukdami nuo pareigūnų automobiliu atsitrenkė į kliūtį.

  Dviems nukentėjusiesiems padaryta turtinė žala siekia beveik 12 tūkstančių eurų. Kaltinamiesiems gresia laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

  Dar šia tema

  Kaune sulaikytas "BMW" automobilių detalių vagis
  Lietuvoje siautėja automobilių dalių vagys, nes bausmės mažos
  Vilniuje iš "Dailininkų sąjungos galerijos" pavogė skulptūrą
  Tegai:
  statybinės medžiagos, vagystė, Marijampolė, Lietuva

  Svarbiausios temos