15:20 2020 Rugsėjo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1740
 • RUB89.1500
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  22

  Koordinuojant Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centrui išgelbėti į ledą įlūžę ir į vandenį įkritę 12 asmenų, žvejojusių ant ledo

  VILNIUS, kovo 20 — Sputnik. Kovo 18 dienos vakare Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centrui (JGKC) koordinuojant gelbėjimo operaciją Kuršių mariose išgelbėta 12 asmenų, praneša Kariuomenės spaudos tarnyba.

  Gelbėjimo operacija pradėta po to, kai JKGC iš Bendrojo pagalbos centro (112) gavo pranešimą apie tai, kad Kuršių mariose, atkarpoje tarp Ventės rago ir Nidos, į ledą įlūžo ir į vandenį įkrito 12 asmenų, žvejojusių ant ledo. Buvo imtasi veiksmų, siekiant išgelbėti žmones.

  JGKC koordinuojamai gelbėjimo operacijai buvo pasitelkė Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos rinktinės laivą "Christina" ir Karinių oro pajėgų sraigtasparnį. Į nelaimės vietą atskridęs sraigtasparnis išžvalgė įvykio teritoriją.

  Į įvykio vietą atvykę pasieniečiai su laivu "Christina" apie 20:00 iš vandens ištraukė 12 asmenų ir transportavo juos į Ventės ragą.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai išgelbėjo du rūke pasiklydusius girtus žvejus
  Šiemet vanduo pasiglemžė 7 žmonių gyvybes
  Tegai:
  pasieniečiai, gelbėjimo operacijos, žvejai, Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras, Kuršių marios, Lietuva

  Svarbiausios temos