06:16 2019 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1067
 • RUB70.6938
  Lietuvos geležinkeliai, archyvinė nuotrauka

  Vasaros link: savaitgaliais traukinys Vilnius-Klaipėda veš daugiau nei 400 keleivių

  CC BY 2.0 / hakzelf / LG logo 2
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  92 0 0

  Traukiniai savaitgaliais į pajūrį veš dvigubai daugiau keleivių; dėl vis populiarėjančių kelionių traukiniais šiemet aštuonių vagonų sąstato traukiniai keliones pradeda gerokai anksčiau nei praėjusiais metais

  VILNIUS, kovo 21 — Sputnik. Jau nuo šio penktadienio populiariausiu maršrutu Vilnius-Klaipėda savaitgaliais pradeda kursuoti didesnio sąstato traukiniai, vienu reisu galintys pervežti beveik dvigubai daugiau nei iki šiol, rašoma "Lietuvos geležinkelių" pranešime spaudai.

  Pasak "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojo, Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, šiemet aštuonių vagonų sąstato traukiniai keliones pradeda gerokai anksčiau nei praėjusiais metais — toks sprendimas priimtas dėl vis populiarėjančių kelionių traukiniais.

  Nuo penktadienio važiuosiančiuose atnaujintuose klasikinio tipo vagonuose yra po 56 sėdimas vietas, o kiekviename iš vagonų — po dvi atskiras šešiavietes kupė, kurios itin mėgstamos grupėmis ar šeimomis važiuojančių keliautojų. Internetu www.traukiniobilietas.lt bilietus į šiuos traukinius pirksiantys keleiviai galės patys pasirinkti sėdėjimo vietą.

  Kaip ir visi „Lietuvos geležinkelių" traukiniai, nuo penktadienio piko metu Vilnius-Klaipėda kursuosiantys sąstatai yra draugiški augintiniams, tad vykstantys poilsiauti gali keliauti kartu su keturkojais draugais. Traukiniuose taip pat galima vežtis dviračius ar didesnį bagažą, o kelionės metu mėgautis kava ir užkandžiais.

  Klasikinio tipo vagonų traukiniai važiuos kiekvieną savaitgalį. Penktadieniais iš Vilniaus geležinkelio stoties jie išvyks 17:45, sekmadieniais iš Klaipėdos geležinkelio stoties — 17:55.

  Pajūryje atsiras paplūdimiai gyvūnams >>

  Taip pat šiemet svarstoma atnaujinti susisiekimą traukiniais maršrutu Klaipėda-Šilutė, poilsiautojams pasiūlyti jungtinius maršrutus į populiariausius šalies pajūrio kurortus.

  Vilnius-Klaipėda — vienas populiariausių "Lietuvos geležinkelių" maršrutų. Praėjusiais metais juo važiavo beveik pusė milijono keleivių. Per pirmuosius du šių metų mėnesius traukiniais Vilnius-Klaipėda pervežta 13% daugiau keleivių nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkeliai" elektrifikuos kelią iš Vilniaus į Klaipėdą
  Savaitgaliais jaunimas pajūrio kurortuose geria ir vartoja narkotikus
  Pajūrio maršrutais keleivius veš lietuviškas elektrinis autobusas
  Tegai:
  traukiniai, pajūris, keleivai, Lietuvos geležinkeliai, Klaipėda, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos