02:13 2020 Birželio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1194
 • RUB77.0055
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Vaikų apsauga Lietuvoje (79)
  31

  Palangos gyventoja, nuslėpusi nuo kolegų ir artimųjų nėštumą, darbe, tarnybiniame tualete pagimdė berniuką ir, uždusinusi naujagimį, jo kūnelį kartu su kitomis atliekomis išmetė į konteinerį

  VILNIUS, kovo 30 — Sputnik. Palangos gyventoją, kuri kaltinta uždusinusi savo ką tik gimusį kūdikį, o kūneliu atsikračiusi išmesdama su kitomis atliekomis, Klaipėdos apygardos teismas šiandien pripažino kalta ir skyrė jai devynerių metų laisvės atėmimo bausmę, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Tyrimo duomenimis, palangiškė, pernai metų liepą atvykusi į darbą, tarnybiniame tualete pagimdė berniuką ir, nužudžiusi naujagimį, jo kūnelį kartu su kitomis atliekomis išmetė į konteinerį. Moteris tikėjosi, kad apie nėštumą nežinoję kolegos ir artimieji šios žinios taip niekada ir nesužinos.

  Tačiau moteriai ėmus kraujuoti, buvo iškviesta greitoji medicinos pagalba. Gydymo įstaigoje ir paaiškėjo, kad moters kraujavimas atsirado dėl to, kad ji visai neseniai pagimdė. Palangiškės darbovietėje apžiūrėjus teritoriją, rastas naujagimio kūnelis.

  Teismo ekspertų pateiktoje išvadoje konstatuota, kad nusikaltimo padarymo metu moteris galėjo suprasti savo veiksmų esmę ir juos valdyti.

  Šiandien paskelbtas Klaipėdos apygardos teismo nuosprendis gali būti skundžiamas 20 dienų.

  Temos:
  Vaikų apsauga Lietuvoje (79)

  Dar šia tema

  Palangoje moteriai už kūdikio nužudymą gresia iki 20 metų kalėjimo
  Skuodo rajono gyventoja naujagimius užkasdavo šiltnamyje
  Prokuratūra: 7 mėnesių kūdikis Šiauliuose mirė dėl sukrėsto vaiko sindromo
  Tegai:
  nužudymas, naujagimiai, Palanga

  Svarbiausios temos