03:07 2019 Gegužės 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1187
 • RUB72.1352
  Lietus per Velykas, archyvinė nuotrauka

  Oro prognozė Velykoms: lietus prasidės jau Velyknaktį

  © Photo: Pixabay sab_k / 21
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Velykos 2018 (19)
  56 0 0

  Tačiau po tokių nemalonių Velykų orų jau netrukus turėtų atkeliauti ir įsitvirtinti tikras pavasaris, žada sinoptikė

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Šeštadienį numatomi jaukūs, be kritulių, ramūs orai, LRT Radijo etreyje sakė sinoptikė.

  Tirštesni debesys dengs šiaurinius rajonus (ypač — pirmoje dienos pusėje): temperatūra įdienojus čia sieks nuo 4 iki 9 laipsnių šilumos. Pietiniuose rajonuose saulė pro retėjančius debesis spindės ilgesnį laiką, čia temperatūra kils iki 8-10 laipsnių, o kraštiniuose pietiniuose rajonuose — ir iki 12 laipsnių šilumos. Vėjas bus nestiprus.

  "Deja, šventinę Velykų nuotaiką jau drums lietus, šlapdriba, smarkus vėjas. Velyknaktį pirmiausiai pradės lyti pietiniuose šalies rajonuose, o dieną jau įsilis visoje šalyje, vietomis lis smarkiai. Šiaurės vakariniuose rajonuose su lietumi įsimaišys ir sniego. Lietų lydės ir stiprus šiaurės rytų vėjas", — prognozavo sinoptikė.

  Temperatūra naktį svyruos nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos. Dieną šiauriniuose rajonuose bus apie 3-4 laipsnius, o pietų Lietuvoje — iki 7-9 laipsnių šilumos.

  Pirmadienį, antrąją Velykų dieną, lietų jau keis šlapdriba. Vėjas dieną pasisuks iš vakarų, šiaurės vakarų ir ims pūsti dar stipriau plukdydamas dar šaltesnį orą. Dieną netgi bus truputį šalčiau nei naktį ir temperatūra svyruos tarp 1-4 laipsnių šilumos. 

  "Po tokių nemalonių Velykų orų jau netrukus turėtų atkeliauti ir įsitvirtinti tikras pavasaris. Jau antradienį diena bus graži, saulėta ir rami. Temperatūra svyruos tarp 5-8 laipsnių šilumos", — sakė sinoptikė.

  Trečiadienį, praslinkus negausiam lietui, dieną šalį turėtų užplūsti jau gerokai šiltesni orai ir temperatūra kilti gali iki 12-14 laipsnių šilumos.

  Temos:
  Velykos 2018 (19)

  Dar šia tema

  Velykos — be pavojingų cheminių medžiagų: kiaušinius geriau dažyti augaliniais dažais
  Velykų tradicijos Lietuvoje
  Sinoptikai papasakojo, kokių orų tikėtis per Velykas
  Tegai:
  oras, Velykos, Lietuva

  Svarbiausios temos