15:19 2019 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1006
 • RUB70.8149
  Ekstremalaus futbolo čempionatas, kurį organizuoja Neymaras, archyvinė nuotrauka

  Lietuvoje vyks atranka į ekstremalaus futbolo čempionatą "Neymar Jr‘s Five"

  © Lietuvos futbolo federacija
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  17 0 0

  Lietuvoje renkama komanda, kuri liepos mėnesį vyks į Braziliją ir apgins tėvynės vardą ekstremalaus futbolo čempionate, kurį organizuoja Neymaras; atrankos vyks gegužę Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje

  VILNIUS, balandžio 8 — Sputnik. "Neymar Jr‘s Five" — tai ekstremali minifutbolo atmaina ir, kartu, šio sporto čempionatas. Jį, padedamas "Red Bull", organizuoja vienas geriausių pasaulio futbolininkų Neymaras.

  Čempionato finalas liepos 21-ąją vyks Brazilijoje — jau antrą kartą ten dalyvaus ir Lietuvos atstovų komanda, kurią dar reikia išrinkti, todėl dabar skelbiamos atrankinės varžybos, organizuojamos kartu su Lietuvos futbolo federacija.

  Čempionato atrankos Lietuvoje vyks trijuose miestuose — gegužės 22 deiną Klaipėdoje, 24 dieną Kaune ir 31 dieną Vilniuje, rašoma Lietuvos futbolo federacijos pranešime spaudai.

  Geriausiai atrankose pasirodžiusios komandos keliaus į nacionalinį finalą, kuris birželio 10 dieną vyks Vilniuje. Geriausiai finale pasirodžiusi komanda vyks į Braziliją, kur susitiks su pasaulio geriausiais. Pernai atrankose pasirodė 50 komandų.

  Kokios žaidimo taisyklės

  "Neymar Jr‘s Five" žaidimo taisyklės skiriasi nuo įprasto futbolo principų. Komandą sudaro penki žaidėjai ir nėra vartininko, bet vartai yra labai maži.

  Чемпионат по экстремальному футболу
  "Neymar Jr‘s Five" žaidimo taisyklės skiriasi nuo įprasto futbolo principų

  Kaskart, kai įmušamas įvartis, jį praleidusi komanda netenka žaidėjo. Todėl iki 10 minučių trunkančių rungtynių tempas kyla kiekvieną akimirką. Kadangi čempionatas skirtas jaunimui, tik du komandos žaidėjai gali būti vyresni nei 25 metų amžiaus. Verta pabrėžti, jog kviečiami žaisti tiek vaikinai, tiek merginos, tiek mišrios komandos — durys atviros visiems. Išskyrus tuos, kurie dar nesulaukė 18-os.

  Žymiausias šalies futbolo klubas švenčia 70-metį >>

  Nors tai bus tik trečiasis čempionatas, pernai metų skaičiai yra itin įspūdingi. Juose dalyvavo beveik 22 tūkstančiai komandų iš 62 šalių. Buvo surengtos 523 atrankinės varžybos ir sužaistos 3137 partijos. Ir nepaisant fakto, kad komandos praranda žaidėjus, vidutinė mačo trukmė buvo 8,6 minutės.

  Daugiau informacijos apie turnyrą ir registraciją čia: https://win.gs/2Elznhk

  Atrankų tvarkaraštis

  Gegužės 22 dieną, antradienis, 18:00, Klaipėda (Klaipėdos centrinis stadionas, treniruočių aikštė, Sportininkų g. 46, Klaipėda)

  Gegužės 24 dieną, antradienis, 18:00, Kaunas (NFA II treniruočių aikštė, Aukštaičių g. 51, Kaunas)

  Gegužės 31 dieną, ketvirtadienis, 18:00, Vilnius (LFF stadiono treniruočių aikštė, Stadiono g. 2, Vilnius)

  Lietuvos finalas vyks birželio 10 dieną, sekmadienis, 13:00 Vilnius (stovėjimo aikštelė šalia Radvilų rūmų, Vilniaus g. 24).

  Dar šia tema

  Ukraina draudžia savo sportininkams dalyvauti varžybose Rusijoje
  Specialistai įvardino sportuojančių lauke klaidas
  Lietuva nori apgyvendinti Pasaulio futbolo čempionato žiūrovus savo viešbučiuose
  Lietuvos klubas pasirašė sutartį su sugalvojusiu savo karjerą futbolininku
  Tegai:
  futbolas, atranka, sportas, Neymaras, Brazilija, Lietuva

  Svarbiausios temos