14:07 2020 Balandžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.0906
 • RUB85.8405
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  86

  Kad per kelią bandęs pereiti bebras nenukentėtų pats ir neišgąsdintų kitų eismo dalyvių, Lietuvos policijos pareigūnas "apsiginklavo" šaka

  VILNIUS, balandžio 10 — Sputnik. Lietuvos policija savo Facebook paskyroje pasidalino vaizdo įrašu, kuriame pareigūnas Lentvaryje šaka bando nuvesti nuo kelio bebrą.

  Istorija prasidėjo nuo to, kad šis "eismo dalyvis" bandė kirsti kelią neleistinoje vietoje.

  "Šį kartą "pažeidėjas" pasirodė nepaklusnus, todėl specialiųjų priemonių teko paieškoti gamtoje. O juk viskas tik tam, kad bebriukas nenukentėtų pats ir neišgąsdintų mažųjų eismo dalyvių", — pakomentavo savo veiksmus policininkai.

  Бобер
  Pareigūnas bando nuvesti nuo kelio bebrą

  Vėliau policininkai pranešė apie sėkmingą šios istorijos pabaigą: "pažeidėją" sulaikė ir uždarė gamtos apsaugos specialistai.

  Бобер
  Lentvaryje pareigūnų "sulaikytas" bebras

  Facebook vartotojai komentaruose po vaizdo įrašu atkreipė dėmesį į pareigūno naudotas "specialiąsias priemones".

  Nerijus Šimkus: "Tokia specialioji priemonė turėtų būti kiekviename naujame policijos automobilyje. Net ir "Aras" turėtų turėti."

  Konstantinas Tarchanovas: "Šiaip teisingai pareigūnas darė, kad per atstumą bendravo su pažeidėjų, nes yra ne vienas atvejis kai šitie reikalai yra įkandę (ar net perkandę) žmonėms į kojas…"

  Kęstutis Sturys: "Per plona šaka pareigūnas pasiėmęs, čia bebrui vienu perkandimu tokia."

  Lietuvoje nereti atvejai, kai policijos pareigūnams tenka susitikti su neįprastais eismo taisyklių pažeidėjais — naminiais ar laukiniais gyvūnais. Sausį Telšių patruliai sutiko kelio važiuojamąja dalimi vaikštančią kiaulę, o rudenį policijos pareigūnai nufilmavo, kaip ne mažiau tonos sveriantis bulius bėga kelyje priešinga eismui kryptimi. Pasprukusį bulių jie nulydėjo iki ūkininkų ganyklos.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Kauno policininkai išgelbėjo briedį
  Vairuotojų dėmesiui: saugokitės į kelią išėjusių žvėrių
  Tegai:
  bebras, policijos pareigūnai, Lentvaris, Lietuva

  Svarbiausios temos