23:04 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  46

  Lietuvos policijos mokykla, kurioje mokosi būsimi pareigūnai, balandžio 13 d., 10:00, kviečia visus, besidominčius policininko profesija ir norinčius tapti pareigūnais, į atvirų durų dieną

  VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Apie tai, kokį sunkų kelią turi nueiti jaunas žmogus, kuris iš pradžių tik svajoja tapti policijos pareigūnu, o vėliau tos svajonės atkakliai siekia, bus galima sužinoti atvirų durų dieną, rašoma Lietuvos policijos pranešime.

  "Balandžio 13 dieną, 10:00, Lietuvos policijos mokykla kviečia visus, besidominčius policininko profesija ir norinčius tapti pareigūnais, savo akimis pamatyti, kur mokosi kursantai, ko jie mokosi ir ko jau išmoko", — kviečia policininkai.

  Kursantai, kurie šiuo metu kremta mokslus ir jau kitą mėnesį išsiskirstys po policijos komisariatus, kur atliks praktiką, pademonstruos visus savo gebėjimus, sukauptus per šiuos mėnesius.

  Šventės metu Jūsų lauks rikiuotės ir vėliavų grupių pasirodymai. Būsimi pareigūnai pademonstruos taikomosios savigynos ir kovinių imtynių veiksmus. Bus parodytas inscenizuotas eismo įvykis. Jo metu išvysite, kaip įvykio vietoje dirba visos tarnybos: policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios pagalbos medikai. Įvairių imitacinių situacijų metu galėsite stebėti sumodeliuotus policijos pareigūnų veiksmus, atliekamus įvairių nusikaltimų tyrimo atvejais.

  LPM atvirų durų dienos renginyje dalyvaus Raitasis būrys, tad jaunimas galės išvysti tarnybinius žirgus, pabendrauti su pareigūnais, kuriems tenka patruliuoti ne ratuotiems, o raitiems.

  Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės kinologų grupės pareigūnai pristatys policijos kinologų darbą.

  Renginyje taip pat dalyvaus Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės "Aras", Lietuvos kelių policijos tarnybos ir Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro pareigūnai, kurie atskleis savo darbo subtilybes, leis apžiūrėti policijos naudojamas transporto priemones ir jose įrengtą specialią techniką, ginkluotę, šarvuotį, kitas specialiąsias priemones.

  Dar šia tema

  Vilniaus policijos pareigūnai gavo pirmus "kilnuojamuosius komisariatus"
  Lietuvos policijos mokyklos kursantai davė priesaiką
  Vidaus reikalų ministras įvertino policijos reformą
  Tegai:
  atvirų durų diena, Lietuvos policijos mokykla, Lietuva

  Svarbiausios temos