19:54 2019 Kovo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1349
 • RUB72.9217
  Alkoholis, archyvinė nuotrauka

  Anykščiuose prokuroras nušalintas nuo tarnybos už alkoholio vartojimą darbo vietoje

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  28 0 0

  Prokuroras Vigandas Jurevičius darbo metu buvo neblaivus; Generalinė prokuratūra teigia, kad per pastaruosius kelerius metus dėl aplinkybių, susijusių su alkoholio vartojimu, darbo prokuratūroje neteko keturi asmenys

  VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Trečiadienį Anykščiuose darbo vietoje rastas neblaivus prokuroras Vigandas Jurevičius, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  "Trečiadienį, baigiantis darbo dienai, Panevėžio apygardos prokuratūros vadovai buvo informuoti apie tai, kad Anykščiuose dirbantis Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Jurevičius darbo vietoje yra galimai neblaivus. Prokuratūros vadovybės iniciatyva buvo iškviestas policijos ekipažas, kuris patikrino minėto pareigūno blaivumą", — sakoma pranešime.

  Alkoholio matuokliu Jurevičiui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis (1,27 promilės). Dėl šio įvykio pradėtas tarnybinis patikrinimas, Jurevičius nušalintas nuo tarnybos.

  "Prokurorui suteiktos teisės bei įgaliojimai įpareigoja itin atsakingai laikytis įstatymų reikalavimų bei aukščiausių etikos standartų. Todėl visi atvejai, kai kyla įtarimas dėl prokuroro ar kito prokuratūros darbuotojo blaivumo, yra ir bus kruopščiai tiriami bei griežtai vertinami", — komentuoja laikinai generalinio prokuroro pareigas einantis generalinio prokuroro pavaduotojas Žydrūnas Radišauskas.

  Per pastaruosius keletą metų dėl aplinkybių, susijusių su alkoholio vartojimu, darbo prokuratūroje neteko keturi asmenys.  

  Dar šia tema

  Lietuvos valdžiai yra naudinga vadinti savo šalį daugiausiai geriančia
  Statistika: alkoholio vartojimas Lietuvoje mažėja - 12 litrų per metus
  Lietuvos poliklinikose siūlys atlikti alkoholio vartojimo testą
  Tegai:
  alkoholio vartojimas, prokuroras, Lietuvos generalinė prokuratūra, Vigandas Jurevičius, Lietuva

  Svarbiausios temos