08:53 2020 Vasario 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.0977
 • RUB73.6096
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  54

  Pabaigus gatvės rekonstrukciją, Baltupių, Jeruzalės, Visorių, Santariškių ir kitų rajonų gyventojai greičiau pasieks miesto centrą

  VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Sostinėje prasidėjo Geležinio Vilko gatvės atkarpos rekonstrukcija nuo Vilniaus Gedimino technikos universiteto Linkmenų fabriko iki sankryžos su Ukmergės gatve, praneša miesto savivaldybė.

  Platinama apie 720 metrų ilgio gatvės atkarpa, perkelta ir naujai įrengiama apsisukimo į Žalgirio gatvę šviesoforinė sankryža.

  Gedimino prospektas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Planuojama taip pat rekonstruoti Ukmergės — Geležinio Vilko gatvių sankryžos šviesoforus, iškloti naujus šaligatvius, nutiesti apie 400 metrų naujų dviračių ir pėsčiųjų takų.

  Pirmojo rekonstrukcijos etapo metu bus atnaujinama ir dviem eismo juostomis platinama Geležinio Vilko gatvės atkarpa nuo Vilniaus Gedimino technikos universiteto Linkmenų fabriko iki perkeliamo posūkio, perkelta ir naujai įrengiama apsisukimo į Žalgirio gatvę sankryža, joje įrengti nauji šviesoforai.

  Rekonstrukcijos metu Geležinio Vilko gatve eismas vyks. Darbus užbaigti suplanuota iki šių metų liepos 16 dienos.

  Kitų metų pavasarį Geležinio Vilko gatvės rekonstrukcijos darbai bus tęsiami nuo perkeltos sankryžos su Žalgirio gatve iki sankryžos su Ukmergės gatve, įskaitant ir Ukmergės — Geležinio Vilko gatvių sankryžos šviesoforų rekonstrukciją.

  Tegai:
  remontas, Geležinio Vilko gatvė, Vilnius

  Svarbiausios temos