10:20 2021 Sausio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  212

  Renginys, kuris suvienija vaikus visame pasaulyje ir suteikia jiems galimybę padaryti ką nors, kad išgelbėtų gyvenimus, šį pavasarį vyks ne tik Vilniuje, bet ir Druskininkuose, Kaune, Klaipėdoje, Kretingoje

  VILNIUS, balandžio 13 — Sputnik. Pasaulio vaikų gerove besirūpinanti organizacija UNICEF Lietuvoje jubiliejinius 25-uosius veiklos metus pažymės masiškiausiu UNICEF vaikų bėgimu "Už kiekvieną vaiką".

  Šį pavasarį UNICEF bėgimai "Už kiekvieną vaiką" suburs daugiau nei 10 tūkstančių šalies vaikų penkiuose Lietuvos miestuose:

  — Gegužės 18 dieną Kaune, 
  — Gegužės 27 dieną, 12:00-14:00, Kretingoje, Miesto estradoje, 
  — Birželio 2 dieną, 12:00, Klaipėdoje, Vasaros estradoje,  
  — Birželio 8 dieną Druskininkuose, 
  — Birželio 15 dieną Vilniuje. 

  UNICEF vaikų bėgimas "Už kiekvieną vaiką" —  linksmas 500 m–1 km bėgimas 2-14 metų vaikams, skirtas padėti nuo bado ir mirtinų ligų kenčiantiems Mozambiko vaikams. Tai renginys, suvienijantis vaikus visame pasaulyje ir suteikiantis jiems galimybę padaryti ką nors, kad išgelbėtų gyvenimus.

  "Prisijunkite prie Unicef komandos bėgdami Unicef vaikų bėgime, kuriame daugiau nei du tūkstančiai mažųjų bėgikų parodo savo solidarumą su pasaulio vaikais, linksmai praleidžia laiką ir padeda Unicef rinkti lėšas vaikams visame pasaulyje!" — kviečia bėgimo organizatoriai.

  "Svarbus kiekvienas vaikas" mokestis — parama vaikams

  Norint užregistruoti vaiką į Unicef vaikų bėgimą, reikia sumokėti mažiausiai 5 eurų "Svarbus kiekvienas vaikas" mokestį. Šis mokestis užtikrins, kad kiekvienas mažasis bėgikas gaus rėmėjų dovanojamus Unicef marškinėlius ir medalį. O svarbiausia — dalyvavimas suteiks vaikui galimybę prisijungti prie sėkmingiausios vaikų organizacijos pasaulyje Unicef ir kurti realius pokyčius, gelbėjant labiausiai pažeistų pasaulio vaikų gyvenimus.

  UNICEF bėgimas Už kiekvieną vaiką
  UNICEF bėgimo "Už kiekvieną vaiką" dalyviai

  Šiais metais vaikų bėgimas skirtas nuo bado išsekusiems vaikams Mozambike. Bėgimo šūkis — "Bėgsiu už maistą", tik dar kartą parodo, koks gyvybiškai svarbus kiekvieno dalyvavimas. Šiuo metu Mozambikas kenčia nuo didžiausios per 30 metų sausros, kuri grasina, kad daugiau nei 1,5 mln. žmonių atsidurs ties bado riba. Skaičiuojama, kad 72 tūkstančiai vaikų iki metų pabaigos bus visiškai išsekę nuo bado, jų gyvybei grės mirtinas pavojus.

  Už bėgimo dalyvių sumokėtą 5 eurų "Svarbus kiekvienas vaikas" mokestį galima nupirkti specialios baltymų prisotintos riešutų pastos, kurios užtektų penkioms dienoms pamaitinti nuo prastos mitybos išsekusį vaiką. 

  UNICEF vaikų bėgimą globoja Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Taip pat prie bėgimo prisijungs kaip niekad daug žinomų žmonių, o vaikų laukia konkursai, įvairios veiklos, siurprizai, daug geros nuotaikos ir ryškių visam gyvenimui išliksiančių atsiminimų.

  Registruotis į bėgimą galima jau dabar renginio tinklalapyje.

  Dar šia tema

  Aviacijos smūgis Sirijoje: žuvo 22 vaikai
  Pasaulį krečiantys konfliktai privertė palikti namus 28 mln vaikų
  Tegai:
  labdara, bėgimas, vaikai, "Už kiekvieną vaiką", UNICEF, Kretinga, Klaipėda, Druskininkai, Kaunas, Lietuva, Vilnius

  Svarbiausios temos