01:24 2019 Kovo 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1354
 • RUB73.0040
  Cigarečių kontrabanda, nuotrauka iš įvykio vietos

  Lietuvos muitininkų "dienos galvosūkiai": magnetiniai užraktai, dvigubas dugnas

  © Photo: Facebook/Lietuvos muitinė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (225)
  54 0 0

  Muitinės rentgenologai greitai aptiko slėptuves įtartinų automobilių bamperiuose bei prietaisų skydelyje, tačiau patekti į jas trukdė magnetiniai užraktai, o dar vienas automobilis buvo tiesiog iškimštas kontrabandinių cigarečių

  VILNIUS, balandžio 15 — Sputnik. Balandžio 14 dieną Lietuvos pasienio kontrolės poste muitinės rentgenologams pridėjo darbo iš Baltarusijos atvažiavę automobiliai, kuriuose buvo aptikta cigarečių kontrabanda.

  Šeštadienio vakare į Šalčininkų postą viena po kitos atvyko dvi "Nissan Almera". Įtartinos mašinos buvo nukreiptos patikrinti rentgenu. 

  Muitinės rentgenologai iš karto pamatė galimas slėptuves priekiniame ir galiniame bamperiuose bei prietaisų skydelyje. Tikrinant paaiškėjo, kad jose įrengti magnetiniai užraktai, atsijungiantys tik tada kai mašina užvesta. O jei variklis užgesintas, slėptuves atidaryti būtų sudėtinga net jėga. Tačiau muitinės pareigūnai matė visko, tad neilgai trukus iš šių slėptuvių ištraukė 93 blokus cigarečių.

  "Kitas atvejis dar įdomesnis — iš pažiūros tvarkingas "Ford Mondeo" buvo tiesiog prikimštas kontrabandinių cigarečių. Jomis buvo išklotas dvigubas dugnas, kuris nuo galinio bamperio per visą bagažinę driekėsi iki galinės sėdynės. Taip pat cigarečių rasta ir visose keturiose durelėse", — parašė Muitinės pareigūnai savo Facebook paskyroje. 

  Pasak pareigūnų, iš Mondeo buvo ištrauktas įspūdingas kiekis, po kurį buvo galima tiesiog braidyti — net 292 blokai cigarečių. 

  Temos:
  Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (225)

  Dar šia tema

  Du ratai verti daugiau nei automobilis: muitininkai aptiko kontrabandą padangose
  Pasieniečiai rado tikrą "cigarečių slėptuvę ant ratų"
  Lyg Formulės 1 mechanikai: muitininkai per minutę iš padangos ištraukė kontrabandą
  Baltarusijos turistai nepateko į Lietuvą dėl vairuotojo-kontrabandininko
  Tegai:
  cigarečių kontrabanda, Lietuvos muitinė, Lietuva

  Svarbiausios temos